Jak na věc


%šance na oplodnění při menstruaci

Tak neváhej a toč - ještě jednou speciál!

    Cílem projektu bylo vytvořit a ověřit specifickou metodiku přípravy dětí předškolního věku na školní vzdělávání a na podporu a pomoc rodičům při domácí práci s dítětem. Projekt vyšel ze zkušeností s využíváním pomůcek a materiálů Montessori při práci s dětmi se specifickými potřebami a z nároků na připravenost dítěte pro vstup do školy. Je časově a materiálně přizpůsoben vymezenému prostředí při práci s dětmi, které nemohou zařízení Montessori navštěvovat pravidelně.
    Družstvo bylo založeno v srpnu 1993. Vyvíjíme svoji činnost podle filozofie vzájemné svépomoci a pomoci jiným podnikatelským subjektům, kde není možné tyto občany zaměstnat.
    Jak připravit dítě na vstup do školy tak, aby vše zvládlo snadno, lehce a s úspěchem? Montessori je takovou šancí pro každé dítě. Samo ve své podstatě nepřímo a kontinuálně připravuje děti na úspěšné a efektivní vzdělávání na základní škole. Využili jsme našich zkušeností z Montessori programu a dopřáli je i dětem, které nemohli chodit do Montessori školky každý den. Vytvořili jsme pro ně specifickou metodiku pro přípravu na školu a ověřili jí praxí. Nabídli jsme dětem v různých krajích program Šance a připravovali je pomocí pomůcek a specifického přístupu jednou týdně na školu.
    V rámci dodávek celého sortimentu zboží a prací poskytujeme odběratelům tzv. „Náhradní plnění“ vyplývající ze zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. Sortiment námi dodávaného zboží, včetně ceníků, najdete v jednotlivých sekcích.


Digitální tisk, kopírování, vazba, 3D tisk

    Pořad Šance se začal vysílat v roce 1992 a více než deset let vás bavil na televizních obrazovkách. Za tu dobu bylo natočeno 46 dílů a vystřídalo se v nich přes tisíc účinkujících. Svou kariéru tady odstartovala i řada budoucích hvězd. Poprvé se tady objevilo české domácí video a také nejrůznější kuriozity, nad kterými často zůstával rozum stát. Speciálním dílem, který vám připomene to nejzábavnější ze Šance a přinese i nové scénky a hudební čísla, vás provedou Martin Dejdar, Josef Dvořák a Miroslav Vladyka. Pozvání do pořadu přijali mimo jiné i Jiří Lábus, Zdeněk Srstka, Luděk Sobota, Petr Jablonský, Jitka Zelenková, Leona Machálková, Tonya Graves, Michal Nesvadba, Jakub Žáček nebo Jaroslava Hanušová.
     Grafické práce, digitální a 3D tiskVčetně sazby a grafických návrhů různých druhů formulářů, hlavičkových papírů, firemního loga, vizitek a dalších. Barevné a černobílé kopírování a knihařské zpracování zakázek.
     Výdej, prodej, výroba a opravy zdravotních pomůcek, široký sortiment inkontinence. Pro občany i firmy, dodáváme pomůcky, které v domácnostech i veřejných budovách pomáhají odstranit architektonické bariéry.
    Speciální díl úspěšného zábavného televizního pořadu (2013). Účinkují: M. Dejdar, J. Dvořák, M. Vladyka, J. Lábus, L. Sobota a mnoho dalších. Režie F. Polák

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00