Jak na věc


účetnictví jana vávrová

FlexiBee – účetnictví pomocí cloudu

    Zprostředkujeme vám poradenství v oblasti daní. Daňový poradce vám může zařídit například odklad termínu podání daňového přiznání.
    Správné zpracování mezd je v účetnictví stěžejní. Kromě samotného výpočtu mezd zařídíme také veškerou evidenci vztahující se k mzdové agendě, evidenci zaměstnanců u zdravotních pojišťoven, OSSZ a evidenční listy zaměstnanců.
    Potřebuje váš interní účetní dohled nebo vedení? Je možné domluvit i průběžnou kontrolu účetnictví.
    Sledujeme všechny aktuální novinky ze světa účetnictví, daní, mezd a dalších důležitých oblastí pro finance vašeho podnikání. Kromě toho, že veškeré novinky okamžitě zapracujeme do vedení účetnictví, naši klienti jsou o nich s dostatečným předstihem informováni.
    Demo verzi programu je možné zdarma stáhnout na www.flexibee.eu a vyzkoušet si ho. V případě zájmu o vedení účetnictví v programu Flexibee, rádi Vám ho předvedeme a případně Vaše zaměstnance zaškolíme.
    Kurz účetnictví je určen jak zájemcům o základní vědomosti z oblasti účetnictví, tak všem, kteří se chtějí seznámit s novinkami v zákoně o účetnictví a dalšími souvisejícími změnami.


Plnění programového prohlášení - co už je rozpracované?

    Naše společnost využívá účetní program FlexiBee od firmy FlexiBee Systems s.r.o. Program FlexiBee podporuje operační systémy Windows, Linux a Mac OS X bez rozdílu. Všechny podporované systémy jsou si rovnocenné a je možné je měnit. Podporovaná kombinace je například server s Linuxem, stanici s Windows a notebook s Mac OS X.
    Daňovou evidenci musí vést podnikatelé, kteří nemají zákonnou povinnost vést podvojné účetnictví. Poskytujeme komplexní vedení daňové evidence včetně zpracování daňového přiznání.
    Přizpůsobíme se požadavkům klienta. Plně respektujeme míru jeho zapojení do vedení účetnictví. Nejčastější formy spolupráce jsou:
    Jsme spolehlivý partner pro bezstarostné vedení účetnictví a daňovou evidenci. Jaké jsou výhody externího zpracování účetnictví oproti internímu zaměstnanci? Naše účetní firma se vyplatí.
    Lidé z účetní firmy Tigra udělají pro hladký průběh vedení vašeho účetnictví vše. Bez spolupráce klienta to však nebude možné. Co se od něj očekává?
    Podvojné účetnictví musí vést podnikatelé zapsáni do obchodního rejstříku, podnikatelé, kteří měli za loňský rok obrat vyšší než 25 milionů Kč a podnikatelé, kterým to ukládá zvláštní předpis. Samozřejmostí je zpracování daňového přiznání a účetních uzávěrek.


Zastoupení zahraničních subjektů v daňových řízeních

    Na základě plné moci budeme jménem klienta jednat s finančním úřadem, správou sociálního zabezpečení, zdravotními institucemi a dalšími úřady.
    Naše společnost nabízí vedení účetnictví v programu FlexiBee online prostřednictvím cloudu. Firma FlexiBee Systems s.r.o. se stará o kompletní provoz služby.
    Zastoupíme zahraniční subjekty registrované k dani v České republice. Pomůžeme jim zamezit dvojímu zdanění, zastoupení zahraničních pracovníků před správou sociálního zabezpečení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00