Jak na věc


úpravy chemických rovnic

Povrchové úpravy na naše odlitky

    Vyjádření od dodavatelů povrchových úprav: "žádná povrchová úprava není vhodná do vlhka či mrazu, ke koupání a nosení přímo na těle" (například přívěšek na krku)
    „GC ÚPRAVY v rámci skupiny RenoFarmy, a.s. využíváme především pro kompletní vedení pozemkové agendy pro naše podniky. Propojení s Portálem farmáře a pravidelné aktualizace katastrálních dat nám pomáhají nejen při běžných evidencích, ale i při výkupu zemědělských pozemků. Oceňujeme také vstřícnost a rychlost podpory při řešení technických problémů a správných pracovních postupů.”
    „Program GC ÚPRAVY nám pomáhá v oblasti evidence půdy, při zpracování přiznání daně z věcí nemovitých, při výplatě nájmů (pachtu) a v neposlední řadě i v oblasti agronomických evidencí. Výstupy z programu využíváme při zpracování dotačních žádostí. Program je velmi srozumitelný a i noví pracovníci se s ním velice rychle sžili. Celý program je neustále vyvíjen a zdokonalován a velice rychle reaguje na legislativní změny. Využíváme také školení, které probíhají přímo v učebně společnosti GEOCENTRUM, spol. s r.o., jsou velmi poutavá a vždy si z nich odvážíme spoustu nových poznatků.”


Informační systém pro evidenci půdy, agronomické a chovatelské evidence

    Nejuniverzálněší a nejpoužívanější povrchovou úpravou je starozinek. Všechny povrchové úpravy jsou tenké vrstvy a při hrubé a neopatrné manipulaci s nimi se může například odřít rožek na přívěšku.
    Pokud máte speciální požadavky na trvanlivost - konzultujte toto prosím s námi nebo doporučujeme odlitky přelakovat syntetickým či akrylovým lakem ve spreji. Nicméně pro běžné použití (nošení mince v peněžence, klíčenky na klíčích, předání medailí a pověsení si je na doma na zeď) jsou galvanické p. úpravy zalakované nitro lakem dostačující. Toto máme vyzkoušeno na odlitcích, které máme u nás vystaveny přes 10 let.
    „Programů tohoto typu je více, ale jsem ráda, že používám program, který mi nejen usnadní práci agronoma a pracovníka evidence půdy, ale zároveň má kolem sebe lidi, kteří zajišťují odbornou podporu uživatelů. Za dobu používání prošlo kolem nás mnoho legislativních změn a pracovníci podpory na všechny včas a správně reagují. Oceňuji servis pomocí dálkového připojení i osobní konzultace přímo v místě. Absolvovali jsme již více kontrol, zatím vždy úspěšně. Z dnešního pohledu bych nevolila jinak.”


Zemědělské obchodní družstvo Tísek

    „Používání programu GC ÚPRAVY zjednodušilo vedení nájemních, pachtovních smluv a následných činností s tímto souvisejících. Velmi usnadňuje také náročnou agronomickou evidenci. Jsme s tímto programem velmi spokojeni.”
    „Práce s programem je pro mě velkým přínosem díky celkovému přehledu a komplexnímu řešení. U všech našich středisek okamžitě vidím spojitosti a návaznosti od modulu Katastr přes modul Smlouvy až po modul pro agronomické evidence. Systém umožňuje okamžité vyhodnocení při jednání s vlastníky půdy a rychlé a přehledné vedení agronomické evidence.”
    Obecně platí, že čím menší odlitek je, tím je povrchově pěknější. Upozorňujeme, že nějaká vzledově drobná vada na odlitku či povrchové úpravě, není důvodem k reklamaci. Snažíme se vyrábět originální a přitom levné a vzledově pěkné odlitky. Nejsme mincovna, která razí mince v kvalitě proof, děkujeme za pochopení.
    Systém se přizpůsobí požadavkům a potřebám vašeho podniku. Můžete snadno pracovat na jednom počítači nebo v počítačové síti. Sami určíte, které části systému potřebujete. Nabídka modulů je rozdělena dle organizační struktury a účelu použití:


Ukázky některých nabízených povrchových úprav:

    „Evidence půdy je skvělý pomocník pro rychlé vyhledání informací o vlastnících půdy a kontroly na změny v katastru. Snadné zadávání údajů, provázanost evidencí a různá tisková vyhodnocení jsou pro mě zcela nepostradatelné. Agronomická evidence a sklady usnadňují práci při evidenci a kontrole spotřeby přípravků na ochranu rostlin, hnojiv a současné zadávání spotřebované nafty. Díky zadávání evidencí v programu ušetřím mnoho času.”
    galvanické povrchové úpravy - jsou to tenké vrstvy (v řádu mikronů) mosazi, mědi, zinku, cínu, stříbra, niku, zlata, které jsou nanášeny na naše odlitky ve třech externích galvnanovnách situovaných po celé České republice. Každá z galvanoven má své vlastní dodací podmínky se specializuje jen na některé druhy galvanického povlaku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00