Jak na věc


čt sport tv program dnes

Kostýmy dámské a pánské – 120 000 ks

    V našem skladu dekoračních látek nabízíme dekorační látky, koberce, závěsy, záclony a nemalé množství polštářů, polštářků, ubrusů, deček i ručně vyšívaných, které Vám usnadní práci při zařizování Vaší dekorace.
     Devadesátku vysílá Česká televize na kanále ČT24 živě každý všední den od osmi hodin večer. Tento blok rozšiřuje kontinuální zpravodajství, které umožňuje rychle reagovat na aktuální agendu, jeho součástí se zároveň stává i interaktivní pořad Hyde Park. „Devadesátka si, s nadsázkou řečeno, bere to nejlepší jak z kontinuálního vysílání, tak z interaktivního pořadu. Díky hostům vždy nabídne nový pohled na zásadní dění daného dne a zároveň poskytne divákům daleko širší prostor k přímé diskusi s osobnostmi, které do Devadesátky přizveme. Ty budou totiž po celou dobu vysílání reagovat na divácké podněty na chatu s tím, že diváci budou moci svoje dotazy pokládat nejen přes webové stránky České televize, ale i sociální sítě. Časem otevřeme i prostor pro video-otázky zaslané pomocí aplikace iReportér,“ říká ředitel zpravodajství České televize Zdeněk Šámal.


ČT art zpříjemní podzim uměním. Prvním dárkem je Husa

    Dále se zde nacházejí např. telefony, mobilní i dobové, televizory, magnetofony, rádia. Sklady nabízejí domácí spotřebiče, luxy, mixéry, odšťavovače, topinkovače, fritovací hrnce a další potřeby. Máme zde i majáky a semafory.
     90’ ČT24 se vysílá ze studia SK6, které v posledních měsících prošlo technologickou rekonstrukcí. „Nové studio bude maximálně využíváno po všechny dny, včetně víkendů. Po dopoledním Studiu 6 odsud budeme vysílat Interview, Horizont, Hyde Park Civilizace, Devadesátku nebo zprávy v jedenáct hodin. Díky novému technologickému řešení budeme mít pro všechny pořady daleko větší dramaturgické možnosti. Rekonstrukce byla zároveň nutnou přípravou na volby, které nás v následujících letech čekají, protože studio nyní umožňuje zapojit do vysílání až deset hostů. Zároveň jsme už v tuto chvíli schopni nabízet divákům zpravodajské pořady ve vysokém rozlišení,“ říká šéfredaktor zpravodajství České televize Petr Mrzena.


Dekorační a rekvizitní textil – 20 000 ks

    V sortimentu lze nalézt různé židle a křesla, pohovky, gauče, taburety, sedačky, postele, truhly, kuchyně, kuchyňské kredence, botníky, skříně, vitríny, sekretáře, registračky, police, regály, stojany na noty, zrcadla, hodiny, věšáky, paravány, svícny, rakve, kufry, nemocniční nábytek, holičské křesla, krámské váhy a pokladny, stojany malířské, manažerské tabule, figuríny, zahradní a restaurační nábytek, školní lavice a židle, hvězdářské dalekohledy, dopravní značky, koše, bedny a přepravky, matrace, krejčovské pany, kola jízdní, kočárky, sáně, boby, pramice, sportovní vybavení, zemědělské nářadí, měchy, kamna, sporáky, trouby, lednice, pračky, myčky na nádobí, kádě, džbery, kotle, sudy, necky, popelnice, putny na uhlí, hydronádoby, šicí stroje, nástroje hudební, sedla koňské, parohy, busty, lana a sítě, špalky, postroje, sochy, žebříky, obývací stěny, sedací soupravy, vázy, amfory, lucerny a konzole, atd.
    Další český zpravodajský server zavádí placený obsah — Sporná novela tiskového zákona na Slovensku — Situace kolem Czech Press Photo — Novináři Le Mondu se obávají vlivu Daniela Křetínského — Pořad S mikrofonem za hokejem končí ...
    Náš unikátní soubor nábytku Vám umožní zařídit jakoukoliv dekoraci. Nabízíme nábytek různých slohů (gotický, renesanční, barokní, empírový, biedermayer, secesní a novodobý), všech druhů a typů. V nabídce máme orientální nábytek, stoly a stolky jídelní, konferenční, kancelářské, květinové, psací, noční, nemocniční.
    Česká televize nabízí od začátku února nový blok 90’ ČT24, který rozšiřuje tradiční zpravodajský pořad Hyde Park. Moderátoři se v něm spolu s hosty zaměřují každý večer na hlavní témata dne i aktuální události a nabízejí divákům možnost zapojit se svými dotazy přímo do vysílání. Devadesátka se stejně jako Studio 6, Interview ČT24 a další pořady přenáší z nově zrekonstruovaného studia na Kavčích horách.


Elektrorekvizity – 5 000 ks

    Pokud potřebujete, ve svém projektu zařídit např. kuchyňskou linku máme k dispozici hrnečky, talíře, skleničky, nádobí, příbory, cedníky mísy a další drobnosti.
    Jsme připraveni nabídnout nepřeberné množství z našich skladů k pronájmu pro realizaci vašeho filmového projektu, show, či jiného uměleckého záměru. Pestrost a kvalita naší nabídky je vám plně k dispozici.
    Sklady kostýmů v ČT nabízejí široký výběr dámských i pánských kostýmů z doby renesance, baroka, rokoka a secese. Zajímavý sortiment má fundus i z válečného a poválečného období. Dále jsou k dispozici kostýmy historické, divadelní, kostýmy maškarní a lidové.
    Pořad Newsroom ČT přináší už čtvrtou sezonu přehled hlavního dění v českých a světových médií. Nově od září 2018 vysílá také ve vysokém rozlišení a se stopáží prodlouženou na 30 minut.


Historie — Vše o ČT — Česká televize

    Nabízíme k zapůjčení vše, co se týče stavby dekorace. V našem širokém sortimentu naleznete kulisy měkké i tvrdé, praktiky, okna (300 ks), dveře (420 ks), žaluzie (hliníkové, dřevěné, vertikální a horizontální), rolety, krby, kamna, telefonní budky, zastávky, PNS, plakátovací sloupy, králíkárny, studny, stromy, dopravní trojnožky, sloupy, trhové stánky, schody, umyvadla, dřezy, výlevky, WC mísy, pisoáry, bidety, WC mušle, sprchový kout, sprchové stěny, sprchové vaničky, vany, letní sprchový sloup, bojlery, karmy, baterie (pákové, kohoutkové, umyvadlové, vanové, sprchové, dřezové ), topná tělesa, lampy, zábradlí, mříže, klece, výtah atd.
    I proto od září Newsroom ČT24 výrazně posiluje počet a kvalitu svých příspěvků nejen na Facebooku a Twitteru, ale nově právě i na síti Instagram. „Díky tomu vlastně vysíláme pro naše diváky nejen v neděli, ale doslova každý den. Přidejte si nás, sledujte nás třeba právě na vaší oblíbené sociální síti,“ dodává Rosí.
    ČT byla vždy dobrým hospodářem a o své rodinné stříbro se uměla a umí dobře starat. Ve svých odborných dílnách, ať už jsou to dílny kostýmní, obuvnické, vlásenkářské, nábytkářské, čalounické, pasířské, či truhlářské a kašérské, opravuje, udržuje a připravuje pro další použití veškeré kostýmy, rekvizity i nábytek. Naše odborné a umělecké dílny také vytvářejí dle návrhů výtvarníků a architektů vše, co je potřebné pro kvalitní projekt na vysoké umělecké úrovni.


Sklady scénického provozu České televize Praha

    V Devadesátce se v roli moderátora objevuje Tomáš Drahoňovský nebo Jiří Václavek. Interaktivní zpravodajský blok vysílá Česká televize každý všední den od 20:00 do 21:30, kdy na něj navázuje pořad Horizont a následně Události, komentáře.
    Tvůrci také přidali několik nových prvků: v nových dílech se postupně objeví například rubrika Like, ve které bude redakce oceňovat nejlepší mediální počiny týdne. Součástí bude také stručný přehled mediálních zpráv originálně ztvárněných pro instagramový profil pořadu. „Jsme rádi, že nám dlouhodobě roste sledovanost a že si Newsroom ČT24 u diváků našel v neděli večer pravidelné místo. Je pro nás důležité celý pořad postupně osvěžovat novými nápady a třeba důraz na mediální dění na sociálních sítích považujeme v dnešní době za klíčový,“ říká dramaturg a moderátor Luboš Rosí.
    Česká televize v roce 2013 oslavila 60 let svého trvání. Za tuto dlouhou dobu se ve fundusu ČT nashromáždilo obrovské množství kostýmů historických i současných, rekvizit běžných i zcela ojedinělých či nábytku ze všech možných období.
    V České televizi se nachází sklad dámské a pánské obuvi. V těchto skladech je k využití jak obuv civilní, sportovní, domácí a dětská, tak obuv dobová, divadelní a baletní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00