Jak na věc


řeka v bratislavě

Doprava, ubytování, stravování a cena – Česká raftová základna v Norsku - řeka Sjoa (vícemístné rafty)

    Sjížděný úsek: Play-Run, start v obci Heidal, doba plavby cca 2,5 h, obtížnost za optimálního vodního stavu WW 3
    Místo a čas srazu: nebude-li dohodnuto individuálně něco jiného pak v Heidalu u benzinové stanice (GPS: 61°4530.8664N; 9°1714.316E), silnice č.257 v dohodnutý den a hodinu
    Nemusíte mít žádné zkušenosti se sjížděním řek. Stačí, když jste fit, máte touhu po dobrodružství a umíte plavat. Překonáváte hučící vodní válce, výskáte při průjezdu zpěněnými úseky, prostor kolem vás je prostoupen vodní tříští a povely vašeho vůdce. Je to prostě paráda. Projíždíte peřejemi, které byly ještě donedávna doménou pouze zkušených a trénovaných vodáků. Po dobu plavby se musíte plně spolehnout jen sami na sebe, na vašeho vůdce člunu a na členy vaší posádky. Vše je ve vašich rukou.
    S využitím mnohaletých zkušeností našeho raftařského týmu nabízíme rafting ve středním Norsku na severské řece Sjoa v podhůří Jotunheimen nedaleko městečka Heidal, a to pro skupiny i jednotlivce.


Česká raftová základna v Norsku - řeka Sjoa (vícemístné rafty) Norsko, Skandinávie

    v období, kdy naše raftařská základna není v Norsku k dispozici, můžeme nabídnout rafting v témže úseku s naší partnerskou norskou raftařskou společností GoRafting za výrazně zvýhodněnou cenu.
    Budete prožívat chvíle napětí a určitě se dostaví i opojný pocit divoké radosti z nespoutaného živlu. A pak se přiblíží cíl plavby. Řeka se zklidní a vy se rozhlédnete kolem sebe. Tráva je pořád zelená, nebe pořád modré a přesto je všechno úplně jiné a krásnější. I členové posádky jsou vám nějak bližší. Prožili jste společně něco napínavého a krásného.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00