Jak na věc


šindelová krytina na střechu levně

Oficiální stránky obce Šindelová

    Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Našim zákazníkům vždy poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a sádrakrtonářských prací. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce střech nebo realizace střech na klíč.
    Šindelová (něm. Schindlwald) je obec v okrese Sokolov. Má asi 280 obyvatel. Od 16. století se zde zpracovávalo železo v mnoha hamrech. Šindelová leží v rekreační oblasti, v obci je přírodní koupaliště na rybníku Tajch a vysoká pec.
    Obec se nachází v Krušnohoří mezi městy Nejdek a Kraslice, přímo pod hlavním hřebenem Krušných hor. Nejvyšším místem obce je Špičák 991m/m, nejnižší místo je dolní část osady dolní Obora 565m/m. Obec má 38 km2, povrch tvoří 2/3 lesy. Původně zde bylo 13 osad, dnes má obec 3 části – Šindelová, Obora, Krásná Lípa. Zajímavostí je větší počet chatařů než stálého obyvatelstva.
    Obora je malá vesnice, část obce Šindelová v okrese Sokolov. Nachází se asi 0,5 km na severozápad od Šindelové. Je zde evidováno 47 adres. Trvale zde žije 76 obyvatel. Obora leží v katastrálním území Obora u Šindelové o rozloze 15,1 km2.


Okapní plechy - okapnička - a její popis

    V naší nabídce naleznete střešní krytiny a klempířské výrobky. Střešní systémy Vedag. Den Braven lepidla, tmely, silikony apod. Fasádní a interiérové byrvy Ekolak.
    Systém VEDAFORM® zaručuje dlouhodobou ochranu proti dešti a větru také proto, že materiál použitý při výrobě má extrémně dlouhou životnost a kladení se provádí ve dvou vrstvách. Další podstatnou výhodou je nízká hmotnost, která minimálně zatěžuje střešní konstrukci a usnadňuje dopravu i pokládku. Základem dlouhodobé ochrany jsou už ve stadiu výstavby vysoce stabilní pásy VEDAFORM® KB-S a VEDAFORM® -S. Tyto pásy jsou odolné proti protržení, roztržení hřebíkem a prošlápnutí. Tam, kde byly použity, spolehlivě zabraňují pronikání prachu, poletujícího sněhu nebo náporového deště do podkrovního prostoru a přispívají tak k ochraně celé budovy. VEDAFORM® UD slouží k vodotěsné, resp. náporovému dešti odolné izolaci spodního pláště dvouplášťových střech při sklonech menších než 15 stupňů. VEDAFORM® FUN se používá jako spodní pás buď pro pokládku přímo na krokve, nebo na bednění při tepelné izolaci v celé výšce krokví.


Šindelová krytina - pravidla pokládky

    Krásná Lípa je vesnice, část obce Šindelová v okrese Sokolov. Nachází se asi 1 km na severovýchod od Šindelové. Je zde evidováno 76 adres. Trvale zde žije 72 obyvatel. Krásná Lípa leží v katastrálním území Krásná Lípa u Šindelové o rozloze 2,31 km2. Ptačí o rozloze 4,39 km2 a Milíře u Šindelové o rozloze 12,44 km2.
    Nabízíme také k prodeji zateplovací systémy, fasádní a interiérové barvy, dekorativní omítkoviny, nátěrové hmoty, lepící a stěrkové hmoty a penetrační nátěry firmy Ekolak.
    S atraktivními šindeli VEDAFORM PLUS je realizovatelný každý střešní tvar a sklon nad 15 stupňů. Elastické lepicí body výrazně zvyšují odolnost proti náporům větru. Na hřebeni, hraně střechy nebo v místě napojování stačí šindel jednoduše přiříznout. VEDAFORM® šindelová střecha - s atraktivními šindeli VEDAFORM® PLUS je realizovatelný každý střešní tvar a sklon nad 15 stupňů. Elastické lepicí body výrazně zvyšují odolnost proti náporům větru. Na hřebeni, hraně střechy nebo v místě napojování stačí šindel jednoduše přiříznout. Různé tvary – typ pravoúhlý a typ bobrovka v šesti barevných odstínech umožňují vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.


Z které strany šindel pokládat a jak začít u okapu

    Prodáváme stavební tmely, silikony, lepidla a polyuretanové pěny této světoznámé holandské firmy Den Braven. Skladem je široký výběr jejich rozsáhlého sortimentu za velmi příznivé ceny.
    Vážení návštěvníci, ve spolupráci se společností Antee a panem Petrem Němečkem jsme pro vás připravili novou webovou prezentaci naší obce. Věříme, že se vám prezentace bude líbit a naleznete na ní vždy ty nejaktuálnější a potřebné informace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00