Jak na věc


škola hry na akustickou kytaru online

Budova školy Karla IV. 13 a Do Nového 1131

    Střední průmyslová škola elektrotechnická Pardubice poskytuje již více než 60 let úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oblastech slaboproudé elektrotechniky a informačních technologií. Od založení v roce 1951 škola vychoval již téměř 10 tisíc maturantů, z nichž většina díky kvalitnímu studiu pod vedením kvalifikovaného týmu pedagogů ve velice dobře vybavených učebnách úspěšně pokračovala ve studiu na technických vysokých školách. Škola je umístěna přímo v centru Pardubic a řadí se mezi školy s nejkvalitnějším vybavením v oblasti informačních technologií. Ve státní části maturitní zkoušky patří žáci školy k nejúspěšnějším mezi odbornými školami v celé České republice.
    Na úvodní stránce najdete přehled všech základních informací, které by vás mohly zajímat, důležité termíny a dokumenty. Zde najdete popis, video i fotografie školy, učeben a dění ve škole, které vám mohou pomoci odpovědět na otázku Proč studovat u nás. Podívejte se také na další stránku, kdy se konají a co uvidíte na dnech otevřených dveří. Na dalších stránkách najdete seznam a popis studijních oborů a náplň vyučovaných předmětů, podmínky přijetí a ubytování.


Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

    Díky splynutí obou škol došlo k vytvoření největší střední školy v Pardubickém kraji, která zajišťuje celou šíři elektrotechnického vzdělání na středoškolské úrovni, od čistě čtyřletých studijních oborů zakončených maturitou (obory M), přes praktičtěji zaměřené čtyřleté obory s menším podílem teoretické výuky zakončené maturitní zkouškou (obory L) až po tříleté učební obory (obory H). Pro všechny obory disponuje škola kvalitními pedagogy i mistry odborného výcviku a svoji vzdělávací nabídkou dovoluje každému uchazeči o studium zvolit si elektrotechnický obor s vhodným rozsahem teoretické a praktické složky vzdělání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00