Jak na věc


školení účetního programu pohoda

Školení Základy - Interní auditor ISO 9001 (rozsah 6h)

    Vyberte si z více než 120 různých počítačových školení z oblasti kancelářských aplikací, CAD software, grafiky, internetového marketingu, serverů Windows a tvorby webových stránek. Kromě otevřených kurzů, které probíhají v malé skupině účastníků, pořádáme individuální a firemní školení přizpůsobená na míru.
    Detailní informace o školeníŠkolení je nabízeno individuálně. V případě, že máte zájem o toto školení, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás individuální nabídku, případně vyhlásíme pro Vás vhodný termín otevřeného školení.
    Detailní informace o školení Školení je nabízeno individuálně. V případě, že máte zájem o toto školení, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás individuální nabídku, případně vyhlásíme pro Vás vhodný termín otevřeného školení.
    Detailní informace o školení04.09.2019     Brno     počet volných míst  2/8                Uzavřeno 11.09.2019     Brno     počet volných míst  6/8                Přihlásit se
    Upozornění: Školení je vhodné pro úplné začátečníky, kteří se chtějí seznámit s normou ISO 9001 a základy auditování. Pro zkušenější je vhodný kurz Interní auditor ISO 9001 - viz níže.05.11.2019     Brno     počet volných míst  8/8            Přihlásit se


Školení GDPR - General Data Protection Regulation)

    Školení probíhají v malých skupinách s max. počtem 8 účastníků, abychom dali dostatečný prostor pro diskusi, řešení konkrétních problémů účastníků. V případě většího počtu školených z jedné společnosti nabízíme provedení školení přímo ve společnosti. Cenovou nabídku Vám rádi zašleme na vyžádání.
    V případě zájmu jsme připraveni nabídnout školení přímo ve Vašem sídle. Nepřehlédněte možnost rozšířit školení o praktickou část a rozšířit zkušenosti absolventů školení.
    Detailní informace o školeníŠkolení je nabízeno individuálně. V případě, že máte zájem o toto školení, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás individuální nabídku.
    Školení je nabízeno individuálně. V případě, že máte zájem o toto školení, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás individuální nabídku, případně vyhlásíme pro Vás vhodný termín otevřeného školení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00