Jak na věc


špatné vztahy ve třídě

Popis dalekozrakosti, špatné vidění na blízko

    K dalekozrakosti (odborně hypermetropie), neboli špatnému vidění na blízko, dochází ve chvíli, kdy se světelné paprsky nestřetávají na sítnici, ale až za ní.
    Zhoršení zraku, únava, pálení, bolest očí, v dětství je dalekozrakost projevuje šilháním.
    Zlý sen? Fantasmagorická představa? Skutečnost? Halucinace? Hromadné šílenství? Jsou zde tři dospělé osoby mužského pohlaví a všechny tři si spletou adresu. Je to normální? V této vynikající italské komedii není normální skoro nic. Ale téměř vše se dá vysvětlit!
    Důvodem je buď osová dalekozrakost, tedy nerovnoměrný růst oka, kdy oko roste nedostatečně do délky, je méně protáhlé, než je třeba. Nebo dalekozrakost lomivá, kdy je menší zakřivení (z toho plynoucí lomivost) rohovky či čočky.
    Uvedené články a rady nemohou nahradit osobní návštěvu lékaře, či kvalifikovaného terapeuta, protože TOTOŽNÉ ONEMOCNĚNÍ MŮŽE MÍT ROZDÍLNÉ PŘÍČINY. Články a rady nám však mohou ukázat možné cesty, jakými lze usilovat o své zdraví.
    459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek


Luigi Lunari: TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE

    Moderní oční lékařství volí používání brýlí se spojkami, u kterých dochází k dřívějšímu spojení světelných paprsků přesně na sítnici. Dnes se hrne do popředí široká nabídka laserových nebo chirurgických zákroků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00