Jak na věc


alchemy kombinace

Hry > Doodle Alchemy - ze čtyř elementů celý svět! [Recenze]

    Cílem hry Doodle Alchemy od společnosti Byril je ze čtyř základních elementů vytvořit vzájemným kombinováním 288 objektů seřazených do čtrnácti kategorií. Hra zabere 7,5M místa a je zcela zdarma. Není bohužel v českém jazyce, na výběr je ze tří možností - anglický, ruský, či německý jazyk.
    Zahrajte si na pánbícka. Ze ctyr základních elementu stvorte zbytek sveta se vším všudy. Kombinujte elementy s dalšími nove vytvorenými elementy. Stvorte toho co nejvíc. Hra se hraje myší.
    Pokud tento typ her už znáte, můžete Doodle Alchemy dohrát klidně během jednoho odpoledne, pokud ne, může vám to zabrat i pár dní. Pokud zrovna neoplýváte trpělivostí podobně jako já, existuje taková finta - používání resetu. Sice tím o všechno přijdete, ale nápověda vám pravděpodobně ukáže kombinaci, kterou ještě neznáte.


online hry | geocaching | Axima spol.s r.o. | SMS platby | Premium SMS

    Můžete zkoušet kombinovat, co vás napadne, ale brzy bude věcí tolik, že bude skoro nemožné kombinovat všechno se vším. Můžete taky zkoušet použít tu samou věc na tu samou věc (např. kolo plus kolo = překvapivě kolo, tedy bicykl). Někdy je zřejmé, které kombinace předmětů dávají smysl. Třeba v případě, že dáte dohromady cukr s ohněm, bude z toho karamel. Občas jsou ale kombinace předmětů či elementů pěkně zapeklité a osobně jsem byl několikrát pěkně překvapený. Pokud si nebudete vědět rady, máte k dispozici nápovědy, a to jak po každé čtvrté vytvořené věci, tak navíc každý den jednu.
    Na začátku nebylo nic než vzduch, země, oheň a voda. A jejich vzájemným kombinováním vzniklo všechno ostatní. Tak vznikla například pára, kámen, písek, moře, sklo, strom, červ, zvíře, člověk, vědec, robot, Japonsko nebo sendvič.
    Na rozdíl od jiných podobných her (např. Doodle God) není třeba ke kombinování elementů vůbec nic, žádná energie, pentagramy, přátelé, stačí na ně jen klikat. A jakmile objevíte všech 288 objektů, máte vyhráno. A to je všechno, tím to končí. Nečekejte žádné velké ovace. Nečekejte žádné questy, hádanky, vedlejší linie. Je ale možné, že objektů časem ještě přibude. Hru je možné vyresetovat a hrát opět od prvních čtyřech elementů, takže můžete tímto způsobem třeba pravidelně trénovat paměť v rámci prevence Alzheimerovy demence.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00