Jak na věc


apartmány u zámku vranov nad dyjí felicino údolí

Apartmány Tučepi                                          Apartmány v Chorvatsku - Podgora

    Chorvatsko apartmány u moře patří k nejvyhledávanějšímu typu ubytování v této velmi oblíbené destinaci. Naši klienti mají v oblibě zejména apartmány v oblasti střední Dalmácie. Nově také Severní Dalmácii, zejména Bibinje, Pakoštane a Vodice.
    Nejvyhledávanější jsou ubytovací kapacity v těchto letoviscích:- apartmány Omiš- apartmány Tučepi- apartmány Drvenik- apartmány Orebič - Pelješac- apartmány Podgora
    Na všech našich apartmánech kromě ubytování Vám na přání nabídneme nabídneme také volitelné služby jakými jsou např. polopenze, (příp. jen snídaně nebo večeře) a samozřejmě také autobusovou dopravu celé ČR. Kromě apartmánů nabízíme v celém Chorvatsku také ubytování na hotelech a penzionech, na stránkách hotely v Chorvatsku a penziony v Chorvatsku.
    Na této stránce Vám budeme přinášet zajímavosti a aktuality ze sekce apartmány v Chorvatsku. Vybíráme pro Vás jen kvalitní a ověřené ubytovací kapacity podél celého pobřeží Chorvatska. Zaměřujeme se pouze na osvědčené a kvalitní kapacity střední a vyšší kvality, z části i luxusní, zejména na Omišské a Makarské riviéře.


Nejoblíbenější apartmány v Chorvatsku a Černé Hoře

    Pro českou klientelu jsou apartmány Chorvatsko nejvíce vyhovujícím typem ubytování, zejména pro svoji cenovou a dopravní dostupnost, oblíbenost a možnost vaření. Na většině pobytových míst Vám bude k dispozici naše delegátka, která pomůže v nouzi ale také poradí a nabídne  spoustu výletů do okolí pobytového místa. Proto neváhejte a sledujte pravidelně tuto rubriku, ale také stránku levné apartmány v Chorvatsku, kde se vždy dozvíte nějaké novinky z Chorvatska.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00