Jak na věc


artemie lihnuti video

Hobby artémie 20 ml (vajíčka k líhnutí)

    Kultivační zátka pro artémie se nasadí na běžně prodávané nápojové lahve a připojí se ke vzduchovacímu motorku. Výhodný a spolehlivý způsob, jak líhnout artemie.
    Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem nebo dodavatelem doporučenou koncovou cenu včetně DPH.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Artemie (žábronožka solná) je primitivní korýš s protáhlým a měkkým tělem, složeným z četných článků. Nauplie artemie (žábronožky solné) jsou hodnotnou a vyhledávanou delikatesou pro rybí potěr všech druhů ryb.


Ocean Nutrition Artemia Cysts HE 190 (500 g) (profi artemie k líhnutí)

    Optimální teplota pro líhnutí artemie je 27-29 °C, kdy k vylíhnutí dochází přibližně za 18 hodin. Při teplotě 25 °C se líhnou přibližně za 24 hodin (čím nižší teplota, tím delší doba líhnutí). Nevylíhlá vajíčka obvykle leží na dně, prázdné skořápky plavou na hladině. Živé žábronožky jsou přitahovány světlem a lze je pomocí bodového světla dobře shromáždit na jednom místě a pak odlovit. Naulie propláchneme ve sladké vodě přes sítko a zkrmujeme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00