Jak na věc


asistentka do ordinace mělník

Pojistné OSVČ na důchodové pojištění...

    Virtuální asistentky již nejsou na internetu takovou novinkou, na spolupráci s nimi spoléhá stále více společností. A není to žádná náhoda, jedná se pro ně o poměrně velkou úsporu času a často i financí.
    Příprava podkladů pro obchodní jednání je nepochybně činností, která ne právě každého podnikatele baví, v jiných případech může zase velmi výrazně zdržovat. Svěřte podklady obchodního jednání nám a my se postaráme o dokonalou realizaci nejen obchodního jednání, ale také samotného finálního obchodu.
    Mezi naše online služby se řadí také správa datové schránky. Také například zajistíme, aby všechny emaily, které rozesíláte zákazníkům či jiným účastníkům firemního procesu, byly zajištěné proti virům. Nestane se, že bychom o některá data a emaily přišly, každou zprávu pečlivě ukládáme.
    Správy datových schránek se vůbec nemusíte účastnit, vše zajistíme za vás a vy tak ušetříte spoustu svého času, který je velice drahý. Spravování datové schránky spočívá rovněž v archivování, o nových zprávách budeme adresáta okamžitě informovat. Odpadne vám tak jedna z činností, která může zdržovat při realizaci jednotlivých zakázek.


Administrativa v rámci virtuální asistentky

    My dokážeme řešit různé problémy a komunikace s institucemi je pro nás denním chlebem. Pokud využijete našich online služeb, zbavíte se konečně vaší neoblíbené zátěže. Komunikování s institucemi obnáší hodně cestování, ještě více telefonování, a samozřejmě také čekání na úřadech. S naší pomocí už pro vás budou tyto nepříjemnosti minulostí.
    V naší společnosti se zabýváme také virtuální správou emailů. Nemusíte s námi být neustále v osobním kontaktu, přes to vám dokážeme zajistit komplexní správu emailové pošty a vyřizování některých záležitostí. V případě obdržení specifického emailu ho předáme náležité osobě.
    Podklady obchodního jednání, to jsou kupříkladu různé smlouvy, je při tom třeba komunikovat s více stranami a také s nezbytnými institucemi. A to je právě kámen úrazu a obchodní podklady online se pak jeví jako schůdné řešení. Pokud na to nemáte čas, ani lidské zdroje, kontaktujte nás a my se rádi postaráme o pomoc s obchodními podklady od A do Z.
    Správa záznamů o projektech spočívá v jejich ukládání, úpravách a také kontrole absolutní správnosti.  Záznamy o projektech online, jsou jednou z našich služeb, vedoucích k vašemu progresu. Pokud budete mít více času například na vývoj produktů a služeb, dostaví se patřičné uspokojení.


Zavedení elektronické neschopenky ve třech...

    Zdržuje vás vedení záznamů o projektech od jiných činností, nebo vám k tomu chybějí ty správné buňky? Nabízíme vám služby, které pomohou s projektovými záznamy, a vám tak ušetří váš drahocenný čas. Projektový záznam online? Proč ne?
    Služba virtuální asistence je určena pro menší i větší společnosti, nejčastěji pro takové, které mají své vlastní webové stránky, eshop, a jsou propojeni s internetem.
    Možná si ale pokládáte otázku, proč si takovou online pomoc zvolit. Rádi vám na ni dáme odpověď. Především vám správa mailové schránky ušetří mnoho času, který pak budete moci využít efektivněji a lukrativněji. Rovněž nebudete zatěžováni žádnými spamy a zbytečnými e-maily, které se v některých případech v obyčejný spam proměňují.
    Ulehčíme vám komunikaci se správními úřady. Může se jednat například o magistráty, obecní úřady, ale také finanční úřady, pojišťovny a tak dále. Správní úřady vám někdy můžou paradoxně ztěžovat život a podnikání, komunikace se úředníky může být často činností zdlouhavou a bohužel také mnohdy bez očekávaného výsledku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00