Jak na věc


bílkový chlebíček s ořechy

Desetitisíce receptů do vašeho mobilu a tabletu

    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Suroviny Mandle mleté, Máslo čerstvé, Mouka polohrubá, Mouka pšeničná hrubá mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.
    Při vánočním pečení vždy zůstanou nějaké bílky nebo žloutky navíc. Pokud nevíte, co s bílky, vyzkoušejte s námi jednoduchý recept na bílkové cukroví – suchar s oříšky. Je to už klasický recept, který dělali i naše babičky a jako děti jsme je milovali.
    Bílkové cukroví můžete dělat s více druhy oříšků. Nám nejvíce chutná kombinace lískových oříšků a mandlí. Před pečením je ani nemusíte zbavovat slupky – uvidíte, že v suchaři vytváří velmi pěknou kresbu a slupka nebude vadit. A když budete péct, představte si jak sedíte u vánočního stromečku s rodinou nebo přáteli, pijete horký voňavý čajík a křupete tento bílkový suchar s oříšky :)
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00