Jak na věc


balík do vazební věznice

Co mám dělat, když přijde balík a jeho obsah je poškozený?

    Pokud jste objednávající, pak můžete ihned online ve svém uživatelském účtu zadat hlášení o škodě. Pro plynulé zpracování je nutné, aby byly zaslány všechny předepsané dokumenty. K těm patří fotky balení, doklad o koupi, faktura a doklad o převzetí zásilky.
    Balíková služba Cargo International představuje nejlevnější přepravu balíků po České republice. Ušetřete na každé zásilce a mějte přitom jistotu, že bude spolehlivě doručena profesionály.
    To je země od země velmi rozdílné. Proto je nezbytně důležité se dobře informovat předtím než balík posíláte. Časté jsou problémy právě u potravin. Spousta zemí nepovolují dovoz určitých potravin. Toto může člověk obejít, když se pořádně informuje, co všechno smí být do krabice přibalit, než ji zalepí a předá přepravní službě. Jinak se může stát, že balík bude zajištěn a nebude moci být odeslán.
    Přeprava balíků s Cargo International je jednoduchá, rychlá a velmi výhodná!Zasílání balíků po ČR nebylo nikdy snadnější. Objednejte si Vámi zvolené služby, nechejte svůj balík vyzvednout a sledujte jeho cestu až do cíle. Objednávka přepravy i samotná doprava balíků je velmi svižná a bez komplikací.


Řešení se vždycky najde - také pro opravdu těžké balíky

    To je na každý pád nehezké překvapení. S Cargo International to nemusí dojít tak daleko, protože si den vyzvednutí zásilky můžete sami pevně určit. Tak víte, který den vyzvedavatel přijede, a Vy budete doma.
    Zásilka musí být zabalena a připravena k odvozu před domem. Řidič jezdí pouze jeden a není možné chtít po něm těžší zásilky vyzvedávat či vynášet z/do domu/bytu.
    Po neúspěšném doručení dostane zákazník lístek do schránky. Na něm jsou uvedeny informační údaje o pokusu doručení a také číslo hotlinky, na kterou může příjemce zavolat a domluvit si nový termín doručení zásilky. Pokud zákazník nezavolá a nedomluví se jinak, bude zásilka automaticky ponechána na depu po dobu pěti pracovních dnů. Vyzvednutí zásilky na depu je možné jen v absolutně výjimečných případech po dohodě s operátorem a se souhlasem samotného depa. Pokud se příjemce neozve, bude zásilka vrácena odesílateli.


Mohu také jako příjemce (ne objednatel) zadat hlášení o škodě?

    Babička chce vnoučatům, které bydlí daleko v jiné zemi, udělat radost na Vánoce. Soukromý prodejce jednoho online aukčního domu musí každý týden dostat více balíků ke kupujícím. U firem tomu není jinak. Jedno mají všichni společné - musí se starat o to, aby se balíky dostaly tam, odkud se dají na cestu. Zaslat jeden balík může být pěkně zmáhavé. Minimálně tehdy, když člověk nenajde vhodného přepravce balíků.
    Maximálně 100 kg po ČR a 50 kg do zahraničí. Ovšem jsou zde rozdíly. Po vnitru smějí balíky vážit 50 kg pro balíkovou službu, pokud váží více, provede přepravu spediční služba. Do zahraničí se zasílají balíky do váhy 32 kg, pokud váží více, využijí se služby spedičního přepravce.
    Např. s lednicí může eventuálně pomoci řidič s rudlíkem, musí mu však někdo nutně asistovat při držení atd. Prosíme o respektování pravidla, že zásilka musí být přirpavena před domem. Nemůžete-li Vy sami zásilku připravit či nést, musíte zajistit jinou osobu, která se o břemeno postará. Řidič jezdí zpravidla sám.
    kartónová krabice tvaru kvádru / zde se dostanete k tipům balení Vaší zásilkyzásilky o váze 60 kg a více musí být umístěny a upevněny na paletě, použijte k tomu naší paletovou přepravu


Podrobné informace k přepravě balíků

    Jak odeslat balík? Jak poslat balík na dobírku? Jak správně poslat balík? To jsou otázky, na které Vám můžeme díky mnohaletým zkušenostem spolehlivě odpovědět. Objednejte si danou službu, připravte balík na cestu a předejte nám jej, my už se o vše postaráme.
    Člověk ví, že odesílatel balík odeslal. Sedí doma a čeká na dlouho očekávané zvonění. Ale ono nepřichází. A zase uteče jeden den a objednaný produkt nepřišel.
    To je bezpodmínečně nutné, protože jinak může dojít k poškození zásilky. Může se také stát, že nedostateně zabalené zboží nebude převzato. Pokud by se balík a zboží v něm během přepravy poškodilo a přitom nebylo dostatečně zabaleno, nepřebírá naše společnost náklady za vzniklé škody.
    Vyzvednutí v den objednávky (pokud odešlete objednávku do 14 hodin, jinak platí zvolené datum vyzvednutí) a doručení následující pracovní den do 12 hodin
    Při přepravě přes balíkovou službu (toto můžete zvolit během objednávky jako produkt) je Vaše zásilka do výše 500 eur pojištěna. Jinak to vypadá u spedičních zásilek, ty musí být dodatečně pojištěny.


Balíková služba přijela, ale příjemce nebyl doma - nic není problém

    Starší dáma to myslí s vnoučaty dobře a zabalí mnoho věcí do jednoho balíku. Pak je pro ní moc těžký. Jak to má teď donést na poštu nebo k jinému přepravci balíků? Úplně jednoduše, vůbec ne. Proč ne? Protože použije k přepravě svého balíku Cargo International a balík nechá jednoduše vyzvednout. Stejně tak snadno to mohou udělat také všichni prodejci nebo firmy. Zatěžující transport balíku k obchodu nebo na poštu tímto odpadá.
    Nevěříte nám? Můžeme Vám to dokázat. Jen tak jsme se právě mohli umístit na dvou prvních místech. Ne, ve frontě na kasu to nebylo, nýbrž v testu Německého institutu pro kvalitu služeb (Deutsches Institut für Service-Qualität GmbH & Co. KG). A to jak v oblasti balíkových služeb, tak i servisu zákazníkům se Cargo International prosadilo proti svým konkurentům a všechny ostatní nechalo za sebou. To je výsledek, který mluví sám za sebe.
    Kdo posílá balík do země, ve které zboží podléhá dovoznímu clu, musí počítat s dodatečnými celními poplatky. Důležité je, aby bylo vždy vše ještě před odesláním, co se cla týče, vyřízené. K tomu musí být eventuálně předloženy potřebné dokumenty. Je-li balík odesílán do třetí země, tedy do země mimo EU, musí být na balík ještě dodatečně upevněna (např. ve folii přilepena) proforma faktura, a to v trojím vyhotovení.


Výhodná přeprava balíku - nemusí to být vůbec tak těžké

    Realizujeme i zahraniční přepravu balíků. Díky nám můžete poslat balík do Německa, ostatní země jsou zatím pouze na poptávku. Přeprava balíků do zahraniční je díky Cargo International jednoduchá, výhodná a rychlá. Poslat balík do zahraničí levně už dávno není pouhou utopií.
    Znáte tento scénář také velmi dobře? Pokud chcete zamezit tomu, aby i Vaši příjemci měli takovou zkušenost, zbývá jen přeprava s Cargo International. Během jednoho až dvou pracovních dnů po vyzvednutí má příjemce obvykle balík v ruce. Při zasílání do zahraničí to mohou být, podle země určení, až tři dny.
    S Cargo International je možné přepravu balíku cílit na kterékoliv místo v ČR a také Německa (jiné země zatím jen na poptávku). Balík je také možné nechat vyzvednout v zahraničí a poslat do ČR.
    Teď se samozřejmě nabízí otázka, jak to přesně u Cargo International s přepravou balíků je. Průběh je velmi jednoduše a rychle vyřízený. Důležité je, aby byl předmět dobře zabalen. Jen tak může být obsah balíku během přepravy opravdu chráněn před možným poškozením. Nakonec má přeci vše v pořádku dojít až k příjemci.


Plaťte jednoduše pomocí následujících nástrojů

    Při zasílání s Cargo International se tohle nestane. Příjemce je sice také zanechán lístek, najde na něm avšak telefonní číslo hotlinky, na kterou stačí zavolat a domluvit si nový termín dodání.
    To lze, pokud jste firma, obchodník nebo posíláte ve velkém. Také všechny úřady, sdružení a zákazníci s více jak třemi objednávkami mohou posílat na fakturu.
    Přesvědčila-li zákazníka výhodná cena přepravy, musí si nejdříve zřídit svůj účet. Ten je zdarma a předpokladem pro zasílání. Potom, co jsou všechny důležité informace k přepravě zadány, stačí objednávku odeslat. Krátce na to obdrží zákazník e-mail, který obsahuje všechny potřebné údaje.
    Často je balík těžší, než si člověk představoval. Právě soukromé osoby znají tento problém. V krabici je ještě místo, a tak se přibalí ještě něco. Místa je možná ještě dost, ale že balík pěkně ztěžknul, zjistíme většinou pozdě. Vyndávat se nám už ale také nic nechce. To také není samozřejmě žádný problém. Po České republice můžete zasílat balíky do 100 kilogramů. U balíku do zahraničí byste měli přestat balit na 50 kg, jelikož to je max. povolená váha pro zahraniční balíky. Pak už musí zásilka na paletu.


Volba data vyzvednutí – díky tomu nezažijete žádná překvapení

    Po zadání objednávky obdrží zadavatel e-mail s přepravním dokladem. Ten je zapotřebí vytisknout a přilepit na balík. Alternativou je možnost přepravní doklad stáhnout v zákaznickém účtu a vytisknout. Jste-li objednavatel a zároveň příjemce zboží, je nutné, abyste přepravní doklad odesílateli přeposlali.
    Cargo International zasílá po České republice, ale také do zahraničí. Při přepravě do zahraničí musí být ovšem dbáno na to, aby bylo v balíku zabaleno jen to, co smí být do dané země dováženo. Jak soukromé osoby, tak i firmy mohou zasílat své balíky s Cargo International. Kdo se chce nejdříve informovat o ceně přepravy, měl by použít náš kalkulátor přepravy. Tento jednoduchý nástroj po zadání požadovaných informací okamžitě vypočítá cenu.
    Pro skoro všechny produkty nabízí Cargo International možnost expresního odeslání. K dispozici jsou pak různé možnosti, mezi kterými lze při objednávce libovolně vybrat tu nejvhodnější. U balíkové přepravy jsou k dispozici:
    Zase scénář, který mnozí znají. Člověk čeká na zásilku. Den co den neopouští domov. Pak běží rychle do pekárny, vrátí se, a balíková služba už tam byla. Příjemce najde pouze milý lístek, který odkazuje na možnost vyzvednutí zásilky následující den na odběrním místě. A celé čekání bylo zbytečné.


Jak dlouho trvá dodání až k příjemci?

    Vyplňte dno kartónu rukou zmačkaným papírem nebo polystyrenemVložte předmět do krabice tak, aby ke stranám krabice zbývalo ještě trochu místaVyplňte zbytek krabice dalším polstrovacím materiálem tak, aby nezůstal žádný volný prostor v krabiciUzavřete krabici a přelepte dobře lepící páskou na kartón (krepová páska není pro lepení vhodná)Na závěr umístěte na balík náš přepravní doklad
    Balíkových služeb je dnes spousta, ale ne všechny jsou stejné. Vedle rozdílů, co se cen za přepravu týče, jsou velké rozdíly také v oblasti služeb. Ale ne u Cargo International, neboť naše služby mají velké S.


Odkdy jsem považován za velkého zasílatele?

    Výhodná přeprava balíku - nemusí to být vůbec tak těžkéBabička chce vnoučatům, které bydlí daleko v jiné zemi, udělat radost na Vánoce. Soukromý prodejce jednoho online aukčního domu musí každý týden dostat více balíků ke kupujícím. U firem tomu není jinak. Jedno mají všichni společné - musí se starat o to, aby se balíky dostaly tam, odkud se dají na cestu. Zaslat jeden balík může být pěkně zmáhavé. Minimálně tehdy, když člověk nenajde vhodného přepravce balíků. Starší dáma to myslí s vnoučaty dobře a zabalí mnoho věcí do jednoho balíku. Pak je pro ní moc těžký. Jak to má teď donést na poštu nebo k jinému přepravci balíků? Úplně jednoduše, vůbec ne. Proč ne? Protože použije k přepravě svého balíku Cargo International a balík nechá jednoduše vyzvednout. Stejně tak snadno to mohou udělat také všichni prodejci nebo firmy. Zatěžující transport balíku k obchodu nebo na poštu tímto odpadá.Tak funguje zasílání balíků s Cargo InternationalTeď se samozřejmě nabízí otázka, jak to přesně u Cargo
    Vraťme se k babičce, která chce své milé v zahraničí něčím potěšit. Moc scestné? Když se podíváme, kolik lidí v uplynulých letech hledalo své štěstí v zahraničí, není to vůbec scestné. Zanechaní zůstanou nejen přátelé, ale velmi často také rodiče a prarodiče. O narozeninách nebo oslavách postrádá rodina své členy nejvíce. Když už není možné slavit společně, chce člověk poslat alespoň něco z domova. Tak vědí příjemci, že na ně doma nezapomněli. Je ovšem velmi důležité se nejdříve informovat o tom, co se smí do cílové země odesílat. Třeba u potravin jsou předpisy většinou přísné. Tyto by měl člověk v každém případě znát, předtím než bude posílat Pražskou šunku do USA. Jinak se může stát, že zásilka nebude moci být vyexpedovaná.
    Ano, objednávku můžete stornovat, stačí zavolat nebo nás kontaktovat pomocí formuláře. Pokud je ovšem objednávka stornována pozdě, pak budou náklady za stornování objednávajícímu naúčtovány. To může nastat v případě, kdy už je řidič na cestě pro zásilku.


Co všechno smí být do balíku do zahraničí zabaleno?

    Nechcete volat a chcete si zásilku sami vyzvednout? Také žádný problém, neboť když nezavoláte, zůstává zásilka automaticky pět pracovních dní na doručovacím depu, kde si zásilku můžete vyzvednout. Pokud se tak nestane, vrací se zásilka zpět odesílateli.
    Ano, je to možné, pokud se daná země nachází na seznamu námi daných zemí. Funguje to rovněž, pokud Vy sami nejste odesílateli balíku. Jako objednavatel můžete místo pro vyzvednutí zásilky sami určit, a je jedno jestli je to v České republice nebo v zahraničí.
    Pozor: Zasílání na dobírku není možné u každého druhu přepravy, zejména u mezinárodní přepravy bude tato možnost omezena. Zatím ji lze využívat u vnitrostátních přeprav spedičního typu.
    Ale právě pro starší lidi představuje taková přeprava jejich zásilky do zahraničí velkou překážku. Také všechny hádanky s tím spojené, jak nejlépe balík do zahraničí odeslat. Cargo International to dělá jednoduše. Musíte pouze sledovat dané kroky. Také cenu si můžete díky kalkulátoru přepravy hned online spočítat. Kdo si není jistý, jestli balík odpovídá požadavkům, může se podrobně informovat online. Jsou-li stále otevřené otázky, je tu pro Vás service-tým, aby Vám je zodpověděl. Zaslání balíku do zahraničí pak nestojí nic víc v cestě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00