Jak na věc


bengálská kočka - cena

Přidejte inzerát na Miciny.cz - Bengálská kočka

    Bengálská kočka - kocourek Silensianhill Mickey, komplet očkovaný, několikrát odčervený, s čipem a mezinár. pasem, plně socializovaný, zvyklý na běžný chod domácnosti a naučen čistotě.
    Bengálská kočka s PP - nabízím k odběru 2 kocourky a jednu kočičku s výborným původem. Rodiče jsou testováni, FIV, FeLV, HCM a PKD negativní. Koťátka vyrůstají v kruhu rodiny, jsou socializovaná, společenská, naučená čistotě a zvyklá na běžný ruch domácnosti. Očkování, odčervení, čip, kupní smlouva, do nového domova dostanou balíček pro první dny. Nezávazná ....
    Kocourek se ztratil,nebo byl odcizen :-( minulý týden.Za každou malou informaci že byl někde viděn či že si sousedi pořídili ročního Bengálského kocourka budeme moc vděčni.Kocourek bohužel nemá čip,ale má zvláštní znamení,podle kterého je rozeznatelný.Za nalezení kocourka nabízíme finanční odměnu.Tel.číslo 602 829 494 nebo 731 127 886.


Bengálská kočka v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

    Nabízím krásná koťátka - Bengálský kocourky. Předpoklad velkého vzrůstu a super povahy. Jsou očkovaní a odčervení, krmení pouze granulkama Hills kitten. Otec s PP, oba rodiče u nás k vidění. Do nového domova dostanou očkovací průkaz, hračky, rady a papání do začátku. Stálý kontakt vítán. Cena 8tis.
    Bengálská kočka patří mezi plemena kočky domácí. Toto plemeno připomíná divokou kočkovitou šelmu druhu kočka bengálská svým vzhledem, nikoliv povahou. Bengálská kočka vznikla zkřížením kočky domácí a divoké kočky bengálské. Do České republiky bylo toto plemeno dovezeno až v roce 1994 a je i nadále velmi vzácné. Ať už pro svůj původ, divoký vzhled nebo cenu koťat. Bengálské kočky mohou vážit až 10 kg. Jejich tělo je mohutné, svalnaté s těžkými kostmi.I když se bengálská kočka velmi podobá divoké kočce bengálské, její povaha není agresivní či divoká, spíše aktivní a temperamentní. Mají velmi silný mateřský a lovecký pud, proto není překvapením, že nejlepší hrou je pro ně lov.
    Naše kočičky vždycky vyrostly velmi zdravě se svazky energie jako Bengals! Budeme hrdí na to, že budeme každý čas a úsilí vychovávat každé kotě a odhalovat je co nejvíc nových věcí, obvykle je vezmeme do čtyř profesionálních fotovýhonů jako koťata.


Daruji mazlivé koťátko (kotě, kocourka) do dobrých rukou

    Lexus je 5 let stary tečkovany bengálsky kocourek. Nemel obojek, ma čip a europas taky. Je kastrovany. Váží cca 5 kg. Na pobyt venku je zvykl, chodi ven na zachod, vzdy se vracel. Ale od vecer 25.12.2017 neni. Prosím, pomozte mi tohoto mazlíka najít
     Tím je zajištěno, že jsou plně odstaveny od maminky, proškoleny a naučeny vhodné dovednosti pro rodinný život. Koťata budou plně očkována, mikročipována a mají čtyři týdny pojištění zdarma. Jsou aktuální při léčbě blechami a červy a již používají zásobník na odpadky.
    Bengálská koťata jsou připravena Hledáte pouze oddané strážce domácích zvířat. Tato britská oceněná koťátka jsou na naší výstavě webová stránka. Pro více informací o koťatech, které v současné době nabízíme.
    Bengálská kočka - koťátka s PP z testovaného chovu. Koťátka jsou vakcinovaná, čipovaná v perfektní kondici. Mají po rodičích přátelské a milé povahy, jsou hravá a zvyklá na rodinu mezi dětmi. 8. 000 Kč.
    Do dobrých rukou darujeme nalezence krémového britského kocoura, kastrovaného, očkovaného, stáří asi 6 let, čistotného, mazlivého, vděčného, v novém prostředí možná trochu ustrašeného, zvyklého na soužití s jinou kočkou a psem. Ideálně do bytu, je to domácí povaleč, pobyt venku ho neláká. Určitě bude výborným ...


Darujeme britského krémového kocoura

    Bengálská kočka. Nabízíme z našeho L vrhu po nádherné stříbrné bengálce z Francie a Grandšampionovi k zadání 2 volné kočičky. K odběru po 10. 7. , ale mohou zůstat po rezervaci v naší chovatelské stanici do konce léta:)) Rodiče testováni, vystavováni, kočičky budou kompletně naočkovány, socializovány s dětmi, dalšími kočkami i pejsky. Cena 10. 000 ....
    Darujeme koťata kočky domácí narozená 1.8. Jsou plně socializováná,zvyklá na psy i děti. Matka je drobnější s dlouhými nohami, vynikající lovec. Odběr odčervených jedinců možný po 10. říjnu. Pohlaví u konkrétních koťat sdělíme v komunikaci.
    Tyto zdravé koťata se vychovávují s láskou, péčí a dobrými potravinami. Jejich značení je jasné a dobře definované a všechny budou mít krásné hedvábné pláště. Budou dobře socializovaný, viděli děti a psy, a samozřejmě jsou přátelští a hravé-jako všichni dobří Bengalové! Bengálské kočky jsou nejlepšími přáteli pro vaše děti, jsou velmi hravé a velmi jemně ....
    Nabízím poslední Bengálskou kočičku. Je po PP otci, oba rodiče u nás k vidění. Kočička je vymazlená, naučená na záchůdek, kvalitně krmená. Do nového domova dostane očkovací průkaz, papání, hračku a rady do začátku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00