Jak na věc


bengálská kočka na prodej

Inzeráty plemene Bengálská kočka

    Kocourek se ztratil,nebo byl odcizen :-( minulý týden.Za každou malou informaci že byl někde viděn či že si sousedi pořídili ročního Bengálského kocourka budeme moc vděčni.Kocourek bohužel nemá čip,ale má zvláštní znamení,podle kterého je rozeznatelný.Za nalezení kocourka nabízíme finanční odměnu.Tel.číslo 602 829 494 nebo 731 127 886.
    Krásné asijské koťata potřebují krásný domov Máme vrh asijských koťat, kteří hledají svůj 5 * domov. 2 pejsci a 3 feny k dispozici z našeho vrhu 6. Táta je naše hezká smetanová barmanka a máma je krásná čokoládová stříbřitá Tiffanie, obě se tu setkávají. Oba rodiče jsou HK negativní
    Bengálská kočka - koťátka s PP z testovaného chovu. Koťátka jsou vakcinovaná, čipovaná v perfektní kondici. Mají po rodičích přátelské a milé povahy, jsou hravá a zvyklá na rodinu mezi dětmi. 8. 000 Kč.
    Nabízím krásná koťátka - Bengálský kocourky. Předpoklad velkého vzrůstu a super povahy. Jsou očkovaní a odčervení, krmení pouze granulkama Hills kitten. Otec s PP, oba rodiče u nás k vidění. Do nového domova dostanou očkovací průkaz, hračky, rady a papání do začátku. Stálý kontakt vítán. Cena 8tis.


ZTRATIL SE BENGÁLSKÝ KOCOUREK KUBÍČEK

    Roztomilá koťata Bengálsko jsou k dispozici pro nový domov. Tyto nádherné psy a samice jsou nabízeny v aktivním registru správnému šlechtitelskému programu. Rovný profil a skvělý temperament, který jej doplňuje. Zanechají nás očkované a mikročipované. Jsou ošetření červami a blechami aktuální.
    Krásná čistokrevná koťata Bengálsko na prodej. 2 vrhy, které jsou staré 12 týdnů. (12 týdnů, 2 chlapci, 1 dívka). Všichni rodiče jsou registrováni v TICA. Koťata přijdou s papíry poté, co obdržíme doklad o spay / kastraci.
    Lexus je 5 let stary tečkovany bengálsky kocourek. Nemel obojek, ma čip a europas taky. Je kastrovany. Váží cca 5 kg. Na pobyt venku je zvykl, chodi ven na zachod, vzdy se vracel. Ale od vecer 25.12.2017 neni. Prosím, pomozte mi tohoto mazlíka najít
    Bengálská kočka. Nabízíme z našeho L vrhu po nádherné stříbrné bengálce z Francie a Grandšampionovi k zadání 2 volné kočičky. K odběru po 6. 7. , ale mohou zůstat po rezervaci v naší chovatelské stanici do konce léta:)) Rodiče testováni, vystavováni, kočičky budou kompletně naočkovány, socializovány s dětmi, dalšími kočkami i pejsky.


Dvouletý zrzavý nekastrovaný Kocourek

    čistokrevné samce a samice bengálských koťat na prodej. Mají výjimečné lesklé kabáty a oba mají růžový kabát. Kotě č. 1 je velmi vynikající tradiční leopardské označení a kotě č. 2 má úžasné rozety. Oba mají skvělé temperamenty a vycházejí skvěle s mým mladým synem. Tato koťata jsou denně v mém domě trénována a socializována. Tato ....
    Tyto dvě krásné dívky hledají domovů navždy pět hvězd! Tyto dívky mají vynikající označení, které bude jen získat lepší s věkem. To je velmi vzácné dostat tento kvalitní rodokmen jako mazlíček, většina chovatelů je pouze prodat jako chovné kočky. Jsou to už začínají hrát se svými hračkami, následovat vás kolem jejich školky a rádi mazlení. ....
    Bengálská kočka. Nabízíme z našeho L vrhu po nádherné stříbrné bengálce z Francie a Grandšampionovi k zadání 2 volné kočičky. K odběru po 10. 7. , ale mohou zůstat po rezervaci v naší chovatelské stanici do konce léta:)) Rodiče testováni, vystavováni, kočičky budou kompletně naočkovány, socializovány s dětmi, dalšími kočkami i pejsky. Cena 10. 000 ....
    Bengálská kočka - nabízím k odběru koťátka kočky bengálské s PP, kočičky i kocourky. Koťátka odejdou do nového domova kompletně naočkovaná, čipovaná s mezinárodním pasem a několikrát odčervená. Koťátka jsou plně socializovaná, zvyklá na chod domácnosti. Nezávazná návštěva v naší chs je vítána. :-)


Rozkošný a krásné exotika koťata

    Bengálská kočka - kocourek Silensianhill Mickey, komplet očkovaný, několikrát odčervený, s čipem a mezinár. pasem, plně socializovaný, zvyklý na běžný chod domácnosti a naučen čistotě.
     Tím je zajištěno, že jsou plně odstaveny od maminky, proškoleny a naučeny vhodné dovednosti pro rodinný život. Koťata budou plně očkována, mikročipována a mají čtyři týdny pojištění zdarma. Jsou aktuální při léčbě blechami a červy a již používají zásobník na odpadky.
    Drahá malá koťata Savannah jsou připravena na nový domov. Jsou 12 týdnů staré, všechny aktualizované o záběrech a jsou PKD NEG. Zvedl se kolem malých dětí a jiných koček. Cena je pouze za PET.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00