Jak na věc


bimex technické součásti

Hřídelová těsnění – gufera

    Dodáváme silikonové tmely LUKOPREN pro těsnění převodových skříní a další aplikace ve strojírenství. Průmyslová lepidla LOCTITE, LOXEAL, IMPACT ADHESIVE k lepení kovů, válcových součástí, zajišťování závitů. Tekutý kov na opravy kovových dílů.
    Manžety z materiálu NBR, manžety z materiálu PU, složená pístnicová těsnění, stírací kroužky. Výroba nestandardních rozměrů manžet na objednávku.
    Klínové řemeny dodáváme za příznivé ceny přímo z našeho dobře zásobeného skladu nebo na objednávku v krátkých dodacích lhůtách. V našem sortimentu jsou i jiné hnací řemeny jako ozubené řemeny, ploché řemeny, drážkové řemeny a řemenice. Prodáváme převážně tuzemské řemeny značky RUBENA, a dále zahraniční značky OPTIBELT, GODDYEAR, STRONGBELT ....
    Dodáváme valivá ložiska a příslušenství za nejvýhodnější ceny. Jsme autorizovaným distributorem rakouských ložisek značky NKE, mimo to dodáváme ložiska dalčích značek jako například – ZKL, ZVL, KINEX, SKF, TIMKEN, CODEX....
    O-kroužky pro těsnění pevných spojů nebo pohyblivých částí z materiálu NBR nebo silikonové. Těsnění kruhového průřezu v metráži.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00