Jak na věc


boba fett

PVA od Boba, síťka s tubusem a pěchovadlem, 8m, 35mm

    Natáčení bylo zahájeno roku 1978. V osmi sériích vzniklo postupně celkem 91 dílů, které režírovali Václav Bedřich, Miroslav Walter a Ivo Hejcman.Na scénářích pracovali Vladimír Jiránek, Jaroslav Pacovský, Jiří Šebánek a Pavel Šrut. Autorem kreseb je po celou dobu Vladimír Jiránek. Hlas králíkům propůjčil Josef Dvořák, hudbu složil Petr Skoumal.
    V roce 2016 jsme pro Vás připravili nový E-Shop BARMAN.CZ Přidali jsme zboží, nové dopravce, osobní odběr, zásilkovnu a více druhů plateb.Najdete zde nyní kompletní sortiment a vybavení pro výrobu originálního Boba Bubble Tea.
    Bob a Bobek jsou dva králíci, kteří žijí v kouzelnickém klobouku. Bob je větší, chytřejší a zaujímá často pozici rodiče. Bobek je menší, bázlivější, ale šikovný a nápaditý a je často v roli dítěte. Oba králíci mají originální nápady, které je ovšem často dostanou do potíží, jež jsou základem komické zápletky. Ačkoli většinou postavy ctí dobré mravy, není seriál v žádném případě moralizující, králíci dělají i neplechu a mají záporné vlastnosti.
    2 x 8 metrů PVA síťky na nárazu odolné trubce.Je velmi dobře rozpustná i ve studené vodě a proto vhodná pro celou rybářskou sezónu.Používáme pouze čiré trubky, takže můžete jasně vidět, jak PVA plníte.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00