Jak na věc


bohdalec registr vozidel

KOMPLEXNÍ SLUŽBY - Areál Stanice technické kontroly Bohdalec Vám nabízí následující služby:

    Dlouholetá praxe této firmy je znát. Ráno jsem přivezl svůj vůz s rozbitým čelním sklem a po obědě si ho již odvážel s novým. Naprosto bezproblémové jednání.
    Používáme pouze originální autoskla montovaná přímo automobilkami (Saint-Gobain Sekurit, Splintex, Pilkington, PPG), všechna dodávaná autoskla mají příslušné certifikáty kvality.
    Svůj vůz jsem ráno našel s rozbitým bočním oknem. Autosklo Bohdalec mi na počkání sklo vyměnilo a vůz dokonce vyčistilo od střepů. Perfektní přístup a milé jednání.
     V pojistných podmínkách také naleznete, že pojištění skel se nevztahuje na škody na věcech spojených s čelním sklem vozidla (či skly). Jedná se o dálniční známky, zpětná zrcátka, ochranné fólie, clony a dodatečné úpravy skel např. tónováním. Pojištění se také nevztahuje na škody způsobené poškozeným sklem – škrábance na laku, čalounění atd.
    V případě že Vaše čelní sklo bylo poškozeno kamínkem, který odlétl od jiného vozidla, můžete škodu uplatnit z povinného ručení viníka. Podmínkou je, že jste řidiče cizího vozidla zastavili, řidič vinu uznal a sepsal o tom s Vámi protokol "Záznam o dopravní nehodě".

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00