Jak na věc


bomberman

PlayStation 1 a 2 - Dva moudří mentoři mého mládí

    Hra pro Xbox 360 Bomberman: Act Zero. Předělávka starého dobrého Bombermana do nejmodernějšího visuálního zpracování s přidanými zbrusu novými herními prvky. Hra je zasazena do vzdálené budoucnosti, kde jsou hluboko pod zemí v tajných laboratořích a komplexech uvězněni lidé jako testovací objekty, z nichž mají vzejít stroje na zabíjení. Lidé navlečení do speciálních bojových obleků bojují o přežití v bojových arénách, přičemž právo na život a na to být ultimátní lidskou zbraní si vybojuje pouze jeden.
    Čtvrté pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky. V tomto pokračování naleznete i závodní verzi hry.
    Sedmé pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
    Ve hře Super Shoot Em Up 2 budete ovládat malý tank. Hra je na principu hry bomberman. Herní plochu uvidíte ze shora a vaším úkolem bude zničit všechny nepřátelské tanky. Během levelu budete sbírat různá vylepšení a zbraně pro váš tank.
    Ve hře Modern Tanks si můžete zahrát i dva hráči na jednom počítači. Budete ovládat malý tank a ničit ostatní tanky. Zároveň musíte bránit svůj domeček.
    V kategorii věnované výhradně online hrám s tématikou bombermana, naleznete několik bomberman her, které budete moci hrát i ve dvou hráčích na jednom počítači.


Xbox 360 Dragon Ball Raging Blast 2

    Vy jakožto Bomberman jste jedním z těch co se snaží porazit ostatní než oni porazí vás. Nebude to však lehké, protože na vás čeká 99 stále obtížnějších úrovní, přičemž až po překonání všech se možná dostane Bomberman na povrch. Koridory jednotlivých úrovní jsou přitom posety nejenom nebezpečnými nepřáteli, ale i celou řadou power-upů, speciálních čipů na úpravu vlastností (větší rychlost, odolnější brnění a podobně).
    Páté pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
    Ve hře Super Shoot Em Up budete ovládat malý tank. Hra je na principu hry bomberman. Herní plochu uvidíte ze shora a vaším úkolem bude zničit všechny nepřátelské tanky. Během levelu budete sbírat různá vylepšení pro váš tank.
    Šesté pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
    Hra nabízí singleplayer kampaň, která však sloužit pouze jako trénink pro multiplayer klání, jejichž účastníci budou moci sledovat své úspěchy a neúspěchy prostřednictvím globálního žebříčku na Xbox Live.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0019:54:15