Jak na věc


bonye a clyde

2019 paní nový šaty The Fashion Bible

    mr.x: Dobrá otázka. Když se k ní začal před pár roky chodit a neměla ještě vlastní studio, tak jsem platil kolem 2500 zhruba za 120 min. Pro stálé klienty má trochu jiné ceny než pro nováčky, takže těžko říct, kolik si účtuje teď. Můj odhad je někde mezi 2000 až 2500 Kč, ale nejjednodušší bude, když jí napíšeš mail nebo SMS. Určitě ti řekne podrobnosti. A jestli můžu poradit, tak bych volil k návštěvě středu, pátek nebo víkend. To má víc volno a spíš se domluvíte na nějakém termínu.
    K 15. lednu letošního roku končí Madam Iris ve společném studiu s Madam Lucií, která dle informací na svých již zrušených českých stánkách přesouvá své aktivity do Německa. Podle neověřených informací by měla do března ještě hostovat v nějakém salónu v Praze, ale podrobnější informace nemám. Madam Iris dočasně přerušuje svou činnost z provozních důvodů a dle informací z jejího webu by měla opět začít působit někdy v polovině února, možná ažna začátku března.
    Ahoj. Už dloho se odhodlávám navštívit nejaké klinik studio. Po přečtení příspěvků vidím jako nejlepší možnost jít k paní Iris, ale trochu mě straší její nabytý harmonogram. Není třeba při večerních lekcích unavená, a jsou její nástroje stoprocentně čisté? Vím, že je profesionálka, ale když má některé dny plno od 10 do 22 hodin a ještě potom uklízet ordinaci - to je určitě náročné pro kohokoliv.


2019 paní nový kalhoty, kalhoty a těsné kalhoty. The Fashion Bible

    bada20: Něco teď připravuji kolik se pohybujou ceny kdybych dal k dispozici ordinaci vybavenou lehátkem, gynekologickým křeslem, EKG, veškeré vyšetřovací nástroje.
    Jen tak na okraj. Měl jsem možnost vidět prostory krátce poté, co se odstěhovala Madam Lucie a dospěl jsem k názoru, že opravdu nemá všech pět pohromadě a jsem docela rád, že jsem jednu společnou lekci Madam Lucie a Iris přežil z její strany bez jakékoliv újmy na zdraví.
    Vyzkoušeli jste někdo jaká je madam Jolly osobně mě docela zajimá i když vybavení její ordinace je dosti chatrné, případně kolik stojí lekce u madam Jolly? Jsem v Clinic a BDSM uplný začátečník děkuji za případně odpovědi
    Ahoj jo tyto videa sou hodne dobre ale uz sem videl i jine mozna lepsi zalezi na kazdem na co je ja moc jehly nemusim treba ... ale nebude tezke se tam lognout a zaplatit .. staci zadat cislo uctu a jedem ;)...


2019 nový paní šaty Club MonacoBONYE DRESS - Šaty

    thomas5: co se týká čistoty, tak bych se nebál vůbec. Chodím k ní už hodně dlouho a nikdy jsem neměl žádný problém. Jinak pondělí, úterý a čtvrtek ordinuje až od 16 hod., protože ještě pracuje na půl úvazku v nemocnici. Únavu si hodně hlídá a když se na některé praktiky necítí, tak to klientovi řekne a prostě je nedělá. Bezpečnost je u ní na prvním místě.
    Hledal jsem přes google a různá slovní spojení, kdy se něco našlo, ale jen Německo a spíše až u hranic s Francií. Nevýhodou je dálka a cena od asi 50 eur až do nějakých 130 za noc, ale za tyhle peníze úžasné vybavení a z fotek super prostředí. U nás jsem našel dva prostory, ale ve srovnání ze západem hrůza!!
    Neoficiální informace ze zákulisí. Madam Iris se bude snažit vyhovět svým klientům a možná rekonstruované studio možná otevře již na konci tohoto nebo na začátku příštího týdne. Pro více informací doporučuji sledovat její internetové stránky, kde budou zveřejněny podrobnosti. Osobně si myslím, že především kliniku si přijdou na své.
    mr.x: Osobně jsem u ní nebyl, protože mám dlouhodobě svojí paní doktorku, se kterou jsem maximálně spokojen. Z profesionální komunity jsem na ni slyšel spíš lehce negativní reakce, ale může to být dáno i konkurenčním bojem. Mezi klinikáři pacienti se najde pár, kteří s ní jsou spokojeni. pokud to shrnu, tak jsem slyšel pozitivní i negativní ohlasy.


2019 nový paní pantofle L'INTERVALLEOTTAVIA - Sandály

    S madam Lucií jsme se viděl v listopadu..ale zdála se mi v pohodě...co myslíš, že je příčinou? Nějaké psychické problémy..nezvládnutí odstupu od práce dominy..nebo snad drogy? Madam Iris jsem se na ní nechtěl vyptávat..

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00