Jak na věc


britské listy

Ceník poplatků a placených služeb

    Roční přípravný kurz na zkoušku B2 First/FCE64 výukových hodin ve 32 lekcích po 90 minutách v období říjen až květen.Učebnice: Cambridge English First ResultCena kurzu: 7 200,- KčCena kurzu zahrnuje uvedenou učebnici a pretest v březnu 2020.Pretest není povinný, je určen pro ty, kdo mají zájem.
     Variabilní symbol pro platbu bankovním převodem je 9006. Do informace pro příjemce zadejte registrační číslo přidělené registračním systémem British Council (R-CZ….), vaše příjmení a jméno.
    Přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu roku. Pro vystavení členského průkazu mimouniverzitním uživatelům je nezbytný doklad totožnosti, fotografie pasového formátu a příslušný finanční obnos. Studenti, zaměstnanci a absolventi UP potřebují pro registraci doklad totožnosti a kartu UP, absolventi navíc finance na snížený registrační poplatek. POZOR! V BC KUP nelze platit bankovní kartou.
    Knihovna a multimediální studovna Britského centra jsou otevřené pro nejširší veřejnost. Členem se může stát kdokoliv, bez jakýchkoliv věkových nebo profesních omezení.


Pretest aneb Cambridgeská zkouška nanečisto

    Na rok 2019/20 opět chystáme v Britském centru KUP kurzy angličtiny. Jejich cílem je příprava účastníků kurzů na certifikované mezinárodní zkoušky Cambridge English, ale kurzy jsou vhodné i pro ty zájemce, kteří si chtějí „jen“ rozvíjet a zlepšovat svou současnou úroveň angličtiny.Nabízíme jak tradiční roční kurzy (32 lekcí po 90 minutách) v úrovních B2, C1 a C2, tak již v roce 2018/19 ověřené pololetní kurzy C1 (16 lekcí po 90 minutách), sobotní motivační kurzy C1 (cca každý druhý týden, 8 lekcí po 90 minutách) a jejich kombinaci (24 lekcí po 90 minutách).Novinkou je roční kurz angličtiny pro děti (doporučený věk 10–12 let) jako příprava na cambridgeskou zkoušku A2 Key (KET) for Schools.Další novinkou je překlenovací kurz B2/C1 (FCE/CAE) určený těm zájemcům, kteří jsou sice již těsně na úrovni B2 (nebo dokonce těsně získali certifikát B2 First), ale v kurzu C1 by se ještě necítili dobře.Ve většině našich kurzů je maximální počet účastníků 10, v sobotních kurzech je maximální počet úča
    NOVINKA! KURZ ANGLIČTINY PRO DĚTI (doporučený věk kolem 10 let).Roční přípravný kurz na zkoušku A2 Key (KET) for Schools32 lekcí po 60 minutách v období říjen až květen.Učebnice: Cambridge English Key ResultCena kurzu: 5800,- Kč ve dvou pololetních splátkách (2 900,- Kč)Cena kurzu zahrnuje uvedenou učebnici a pretest v březnu 2020 (není povinný).


Dostupné úrovně studijních materiálů

     Ačkoliv v našem přehledu termínů zkoušek v Britském centru KUP uvádíme názvy zkoušek, na které jsou zájemci zvyklí, vezměte prosím na vědomí, že společnost Cambridge Assessment English začala používat nové názvy zkoušek, takové, které transparentně odkazují na tzv. CEFR (Common European Framework of Reference for Languages), přičemž se jedná o stále stejné kvalifikace. Např. zkouška FCE má nový oficiální název B2 First. British Council Prague, jehož prostřednictvím registrace na zkoušky Cambridge English Qualifications v Britském centru KUP probíhá, zachoval pro lepší přehlednost v registračním systému staré zkratky alespoň v závorce. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu bc@upol.cz nebo telefonu 585631877/1874.
    Roční přípravný kurz na zkoušku C2 Proficiency/CPE64 výukových hodin ve 32 devadesátiminutových lekcích v období říjen až květen.Učebnice: Masterclass ProficiencyCena kurzu: 7 200,- KčCena kurzu zahrnuje uvedenou učebnici a pretest v březnu 2020 (účast není povinná).V kurzu CPE je v každém měsíci výuky jedna lekce vedena rodilým mluvčím.
    Intenzivní pololetí přípravný kurz na zkoušku C1 Advanced/CAE48 výukových hodin ve 24 lekcích po 90 minutách v období říjen až leden nebo únor až květen.Cena kurzu: 6 000,- KčUčebnice: Cambridge English Advanced Result + Exam Essentials: Cambridge Advanced (CAE) Practice TestsKurzovné zahrnuje 2 učebnice a pretest v lednu 2020, popř. v březnu/květnu 2020. Pretest není povinný.Intenzivní kurz CAE je kombinací sobotních kurzů a pololetního kurzu CAE (výuka v úterý odpoledne). Je určen těm, kteří cítí, že by na své úrovni měli do zkoušky ještě výrazněji zapracovat, ale nechtějí se zavazovat k ročnímu kurzu, popř. na získání certifikátu spěchají.


Hodnocení výsledků cambridgeských zkoušek

     Cena všech kurzů v BC KUP zahrnuje kromě uvedeného počtu lekcí, pretestu a učebnice i další výhodu. Frekventanti našich kurzů mají 50% slevu na roční členství v BC KUP - mohou tedy využívat po dobu jednoho roku multimediální knihovnu BC KUP za poplatek 200 Kč.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12212
cache: 0024:00:00