Jak na věc


bruslení brno

Intenzivní rychlokurz inline bruslení – Brno

    Začátek bruslařské sezóny bývá nejtěžší. Po zimě jste leccos zapomněli, necítíte se na bruslích jistí a potřebovali byste vypilovat některé techniky pod vedením profesionálů. Nebo s bruslením úplně začínáte a nevíte, jak na to. V obou případech využijete dvouhodinový kurz inline bruslení pod vedením zkušených instruktorů ŠkolyBruslení.cz. Helmu na hlavu a hurá do toho!
    Pro Juniorský Team Darlings (dvojnásobní mistři ČR a účastníci MS v roce 2015 a 2017 a 13. tým na světě, hledáme krasobruslaře na dobré juniorské úrovni ve věku od 14 do 17 let. Máte-li zájem přijďte na konkurz každou neděli od 26.3.2017 od 18.00 až do konce dubna 2017.
    Chybí nám v přehledu nějaké kluziště nebo máme někde chybu? Dejte nám vědět na email portal@verejne-brusleni.info nebo na náš Facebok Veřejné bruslení Brno.
    Kluziště na Kraví hoře najdete hned 2 – horní a spodní. Horní kluziště slouží pouze pro komerční pronájmy, bruslení veřejnosti probíhá na spodním kluzišti. Pokud by vás náhodou bruslení přestalo bavit, můžete si jít zaplavat do krytého, 25metrového bazénu hned vedle.
    Kurzy inline bruslení už od 500 Kč. Nevíte jak správně stát a jezdit na bruslích? Neumíte brzdit? Nevíte jak zatočit a nespadnout? Na našich kurzech inline bruslení v Brně, či dalších městech, se to naučíte.


Česko-slovenská výstava (1918-2018)

    Příspěvek za bruslení: semestr / 1 zápis 560,- Kč je třeba uhradit do 27.9.2019 za I. kolo zápisu (do 4.10. za II. kolo zápisu).
    Formou hodinového cvičení na ledě si účastníci prakticky vyzkouší různá průpravná cvičení zaměřená na stabilitu, zdokonalení odrazu, zastavení, změny směru apod.
    Organizace ŠkolaBruslení.cz působí již od roku 2005. Jejím cílem je sdružování příznivců inline bruslení a bruslení na ledě ve všech zájmových a sportovních rovinách. Spoluorganizuje Inline jízdy městem Brnem a další aktivity včetně závodů Life Inline. Zakladatel školy Jiří Procházka je také autorem jedné z mála knížek věnujících se výuce tohoto krásného sportu – Inline bruslení bezpečně. Na základě dlouholetých zkušeností nabízí individuální a skupinové kurzy. Prioritně učí studenty ovládnout bezpečnou a rychlou jízdu na inline (ledních) bruslích v co nejkratším čase. Lekce jsou zábavné a šité na míru.
    Semestrální kurz bruslení je určen pro všechny zájemce o výuku a zdokonalení bruslařské techniky. Kurz je vhodný také pro "hobby" hráče ledního hokeje.


Bruslení Sport centrum Lužánky (Eliášovy haly)

    Kluziště Vodova nabízí vůbec největší ledovou plochu pod širým nebem v Brně. Pro návštěvníky je každoročně připravený bar s teplým občerstvením, k dispozici jsou také šatny a půjčovna bruslí.
    Mařenky chtěly jít dnes hned ráno na devátou bruslit na kluziště na Vodové ulici v Brně. A jek řekly, tak udělaly – hned, jak vstaly, naobědvaly se a na druhou jsme byli na brusláku jako na koni. Třičtvrtě hodiny jsme kroužili po ledové ploše a nakroužili pět kilometrů. Pak začalo přibývat lidí, tak jsme to zabalili.
    Ve dnech 22. až 25. ledna se naše dva týmy zúčastnily jednoho z největších závodů v synchronizovaném bruslení v Rakouském Salzburgu Mozart cup 2015. Tohoto závodu se letos zúčastnilo na 60 týmů z celého světa.
    Probereme a zlepšíme základní techniku jízdy a zatáčení, ale hlavně projdeme a procvičíme až 8 brzdných technik. Kurz je vhodný pro všechny, kteří již umí stát na bruslích, zvládají jízdu dopředu, umí trochu zatáčet, ale nejde jim moc brzdit. Také pro ty, kteří prošli kurzem pro začátečníky, ale chtějí si základní techniky a brzdné techniky znovu pořádně protrénovat.Věková kategorie: od 15 let výše


Středoevropská křižovatka: Morava ve 20. století

    Šlápněte do koleček! Výuka probíhá na inline oválu v Brně Komárov u parníku Kometa, sraz u občerstvení U Lampy. Instruktor bude označen reflexní vestou, takže jej bezpečně poznáte. Po lekci vám nic nebrání dát si za odměnu zmrzlinu, točenou limonádu nebo pivko.
    Registrace zapsaných a neuhrazenných hodin budou v souladu s termíny uvedenými v Časové struktuře akademického roku CESA zrušeny.
    Hodiny tělesné výchovy, probíhající na pronajímaných sportovištích (bazény, ledová plocha, Sokol Brno I.) jsou zpoplatněny - studenti si přispívají na nájem sportoviště.
    Rozdělíte se do skupin po 10–15, kurzy jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé. Procvičíte základní techniky bruslení, zatáčení, brzdění a jiné. Zdokonalovat se v inline bruslení můžete pouze s opravdovými profesionály – a přesně takové najdete ve Škole bruslení.
    Naučíme děti: jezdit, brzdit, zatáčet, zdolávat nerovné terény. Výuka je vedena formou her tak, aby délka kurzu nebyla pro děti příliš náročná.Kurz je vhodný jak pro děti samotné, tak pro rodiče s dětmi. Kurz je vhodný pro děti od 6 let.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00