Jak na věc


brusné kotouče 150 mm do stolní brusky

Sait - Role - brusný papír šíře 115 mm zrnitost P120 typ AW-D, na suchý zip, délka 25 m

    Naše brusná bidla brousí dobře a rychle drápky a zobáčky. Jsou papoušky oblíbená, používají je i ke spaní. Nedělají mozoly a jsou relativně odolná při okusu. Pro ptačí nožky jsou příjemná a teplá. Aby bidlo déle vydrželo, doporučujeme dbát na pravidelný přísun čerstvých větví, nebo umístit do klece hračky. Okusování bidel a hraček je papouščí přirozenost. Pokud bude mít k dispozici dostatek zábavy, nebude věnovat tolik pozornosti brusnému bidlu.
    V nabídce máme klasické bidla, dvojbidla,bidla s hračkou, nebo bidla s uchycením na obou koncích (tzn. vyrobená na míru podle šířky či délky klece), nejrůznější atypická bidla, či bidla rohová.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Přírodní brusná bidla vyrábíme v nejrůznějších délkách a šířkách. Nosná část brusné vrstvy je z pro papoušky bezpečného a nejedovatého tvrdého dřeva  Brusnou vrstvu tvoří minerální jemný písek na podkladu, který je atestovaný i pro styk s potravinama, zdravotně nezávadný a určený pro dětské výrobky. Bidla musí splňovat hodně požadavků co do absolutní bezpečnosti, potřebné tvrdosti, musí být příjemná pro nožky, nesmí dělat otlaky, atd. 


Role zr. 280, šíře 150mm brusného papíru, typ AW-C, vysoce flexibilní, SAIT

    Jsme rádi že můžeme bidla dodávat do záchranné stanice Laguna v Praze, která se stará o nemocné papoušky. https://www.spolecnost-laguna.cz/. Naše bidla lze najít u zákazníků v Německu, Polsku, na Slovensku, Rakousku.
    jsme česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci absolutně bezpečných a maximálně efektivních brusných bidel pro papoušky. Jsme nejen výrobci, ale také chovatelé. Zdraví a spokojenost papoušků a jejich majitelů je u nás na prvním místě. Z toho důvodu jsme podrobili naše bidla chemické analýze v akreditované laboratoři, Institutu pro atestaci a certifikaci. Výsledkem je získání certifikátu zdravotní nezávadnosti. Jsme jediní výrobci brusných bidel, kteří mají atestaci na tyto chovatelské potřeby. 
    Protože v žádném případě nepoužíváme chemii pro zvýšení odolnosti, je třeba opatrnosti při běžné údržbě. Při znečištění je vhodné bidla vyjmout, lehce otřít navlhčenou houbičkou a nechat důkladně vyschnout. Při odmáčení a silnému namočení dojde k odstranění brusné vrstvy.


Brusná vlna arch 150x210 mm, zrno 100

    Při výběru brusného bidla od jakéhokoliv výrobce je vhodné zvážit velikost papouška - aby bidlo nebylo malé, ale hlavně bezpečnost z dlouhodobého pohledu. Ptáčci na bidlech tráví spoustu času a nejrůznější chemikálie či barviva absorbují přes kůži. Toto se může v tělíčku  skládat a po několika měsících či letech může dojít např. k otravě, či jiným zdravorním komplikacím. O bidla si také obrušují zobák, okusují je. Proto musí být brusná bidla absolutně bezpečná.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00