Jak na věc


bulharská pomazánky

Další destinace, které máme v nabídce

    Obdarujte své nejbližší dárkovým poukazem na dovolenou v Bulharsku do oblíbených dovolenkových destinací. Udělejte radost příjemným dárkem pro celou rodinu, novomanžele, k 50. narozeninám či dalším významným jubileím.
    Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku slevových akcí FIRST MINUTE Bulharsko 2019, díky nimž si můžete zajistit dovolenou na léto 2019 v jakémkoliv termínu a s výraznou slevou! Konkrétní slevy pro každou kapacitu najdete  v úvodu příslušné stránky. V naší nabídce najdete ověřené a velmi oblíbené ubytovací kapacity a také spoustu novinek.
    Před mnoha tisíci lety na místě dnešního Černého moře se rozprostíralo pouze sladkovodní jezero. Se vznikem průlivu Bospor, kdy se oddělila Asie od Evropy, se jezero spojilo se Středozemním mořem a stalo se tak šelfovým mořem Atlantského oceánu. Ze všech stran je moře obklopeno plážemi vyhlášených letovisek. Na jihu naleznete Turecko, jemuž patří jediná úžina, která odděluje Černé moře od Středozemního, Bospor...


Dárek při rezervaci termínu mimo sezónu!

    Bulharská kuchyně se řadí ke zdravým kuchyním a to především z toho důvodu, že většina pokrmů je lehká, chutná, jednoduše upravená a s velkou spoustou zeleniny. Kromě informací z bulharské kuchyně Vám přinášíme také aktuální ceny základních potravin v Bulharsku. Na většině území Bulharska převládají grilovaná masa a i přes a výbornou kvalitu a výběr dostupné zeleniny se vegetariáni budou muset smířit s nedostatkem bezmasých jídel.
    V bohaté nabídce ubytování v Jižním Bulharsku jsme pro Vás připravili takové kapacity, které jsou ve výborném poměru kvality a ceny. Za nízké ceny tedy získáte velmi kvalitní ubytování, které vyhoví i náročnější klientele. Bulharské ubytovací kapacity se mohou směle rovnat ubytovacím zařízením v západní Evropě!
    U některých ubytovacích kapacit v Bulharsku (rezidence Blíženci, hotel Abriexia) Vás při rezervaci ubytování ve vybraných termínech v červnu či září odměníme zajímavým dárkem. Zvýhodněné termíny jsou v ceníku označeny symbolem dárku .
    Chtěli bychom touto cestou poděkovat delegátce CK Adria Sun paní Silvii Magnuskové, která velmi vstřícně a profesionálně zajistila nejen vše potřebné ohledně pobytu 31.8. - 7.9.2013, ...víceMilan Beneš
    Každým rokem naši nabídku rozšiřujeme o další žádané destinace. Pro letní sezónu dovolená Bulharsko 2019 jsme pro Vás připravili tu nežádanější nabídku nejen z Bulharska, ale také z nejkrásnějších částí Chorvatska, Řecka, Itálie a Španělska.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00