Jak na věc


buly aréna kravaře

Změny v extralize ON-LINE: Kvapil posílil Spartu, s ní se však rozloučil Bukarts. Kladno bere O’Donnella

    K dispozici máme také dva konferenční sály, větší sál pro cca 70 osob, menší sál pro cca 16 osob. Hotel se tak stává vhodným místem pro konání firemních školení, konferencí a meetingů. V ceně ubytování je zahrnut také vstup do fitness centra a aquaparku v nedalekém areálu Buly Aréna Kravaře.
    Pořádáme zde každou sobotu od 17:00 hodin diskotéku na ledě (sledujte aktuální rozpis ledové plochy!), která je provázená hudbou a světelnými efekty a každou neděli od 15:00 hodin veřejné bruslení. Po celou dobu těchto aktivit je pro Vás připraveno občerstvení, které si můžete zakoupit přímo na ledové ploše. Tento zimní stadión pro Vás upravuje a udržuje rolba značky ZAMBONI.
     Fitness centrum Buly Arény Kravaře nabízí posilování pod odborným vedením fitness trenéra a kvalitní posilovací stroje zahraničních značek. V tomto velkém a prostorném fitness centru naleznete cardio zónou firmy inSPORTline, jejíž součástí je:  cyklotrenažér, rotoped, eliptical aj.


Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec

    S otevřením Buly Arény Kravaře v roce 2003 byl zahájen provoz ledové plochy o rozměrech 28m x 59m. Zimní stadión je v letních měsících zpravidla využíván pro hokejové školy, během roku potom vedle tréninků hokejových oddílu a oddílu Krasobruslení také pro soustředění mezinárodních reprezentačních mužstev a reprezentačních mužstev České republiky. Je zde možno využít služby uspořádání sportovních, společenských, firemních nebo charitativních akcí, koncertů, výstav apod.
    K dispozici je také bar s občerstvením pro veřejnost v části bazénové haly i ve vstupním vestibulu. Sauna, pára, solárium a masáže jsou provozovány v 1. podlaží areálu.
    Hlavní bazén je určen pro relaxaci návštěvníků. V bazénu vás upoutá několik různých chrličů, vodních děl, masážní lavice a lehátka, jeskyně s bublery a vodopádem. Hlavní atrakci tohoto bazénu tvoří divoká řeka. Součástí bazénu jsou i dvě plavecké dráhy. Měří 25 m na délku a jsou doplněny startovacími bloky. Teplota vody v tomto bazénu je 30 º C.
    K dispozici je 10 šaten pro 20-25 osob, včetně sociálního zařízení. Kapacita tribuny pro diváky činí 640 míst k sezení, na která pak navazují místa k stání na ochozech apod. Nabízíme špičkové ozvučení ledové plochy a osvětlení až 750 lux. Parkovací kapacita jak pro osobní automobily, tak pro autobusy je svou rozlohou dostačující.


HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec

     Buly Centrum v Kravařích nabízí příjemné chvíle odpočinku a bývá často využíváno k ubytování a relaxaci špičkovými sportovci, což patří k naší rodinné tradici. Cca 500 metrů od Buly Centra je možnost pronájmu: tenisová hala, bowling, sauna, pára, fitness, hokejová hala. Vše najdete v komplexu Buly Arény.
    Buly Aréna Kravaře nabízí širokou škálu sportovišť pro jednotlivce i skupiny. Na přání Vaší společnosti zorganizujeme sportovní den na míru, připravíme občerstvení do šaten i vyhodnocení a ceny. Užijte si sportu v blízkosti profesionálů. Rezervace přijímáme nonstop na hotelové recepci.
    Pravidelným návštěvníkům a milovníkům posilování připravujeme každoroční Amatérský fitness pohár Buly Arény Kravaře. Podívejte se na průběh a výsledky prvního ročníku v sekci AKCE, CENOVÉ BALÍČKY
    Na recepci je možné také využít služby kopírování, úschovy drobných věcí a tašek či objednání taxi služby. Recepční Vám rovněž může poskytnout informace o zajímavých místech v okolí, historických památkách či kulturním vyžití.
     Při zrušení ledové plochu 14 dní před uskutečnění rezervace účtujeme storno poplatek 50% z ceny! Při zrušení ledové plochy 7 dní před uskutečnění rezervace účtujeme storno poplatek 100% z ceny!


HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec

    Buly Aréna dále nabízí bowling, soukromé wellness centrum, tenisové kurty, ledovou plochu, fotbalové hřiště, badmintonové hřiště a další sportovní vyžití, které oceníte při touze po aktivně strávené dovolené.
    V komplexu Buly Arény se nachází příjemná hotelová restaurace, která nabízí nejen hotelovým hostům pestrý výběr jídel  z české i mezinárodní kuchyně a dále pak široký sortiment alkoholických či nealkoholických nápojů.
    Po schodišti je přístup k atrakci whirlpool. Whirlpool je určen pro 6 osob. Teplota vody dosahuje 34 ºC. V další části bazénové haly se nachází dva bazénky pro děti s vodním hřibem. Hloubka vody v těchto bazénech je 40 a 60 cm. Teplota vody je 30 ºC. 65 metrů dlouhý tobogán, vedený venkovním prostorem, je přístupný po schodišti.
    Součástí penzionu Buly Centrum je komplex sportovních zařízení (travnaté fotbalové hřiště pro malou kopanou) a mini koutek pro děti u zahradní restaurace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00