Jak na věc


císařovna sissi životopis wikipedie

Tarotová karta Císařovna v osobním rozvoji

    Obecně Císařovna v obrácené poloze znamená, že se budete cítit nespokojení, protože vám něco chybí, protože chybí něco ve vašem životě, protože chcete najít něco správného a smysluplného, něco co vás bude naplňovat, ale nevíte co.
    Otce Císařovna nabádá k tomu, aby vychovávaly své děti otevřeně, aby dali na dobrou a správnou komunikaci. U mužů je dáván důraz na to, aby udržovali otevřenou komunikaci o svých pocitech.
    Císařovna také znamená, že se energie Universa chystá zasáhnout v našem životě. Může se vám přihodit doslova nějaký zázrak, nicméně jde většinou jen o výsledek řady vašich skutků. Co se zdá být náhodné štěstí, může být ve skutečnosti výsledkem řady dobrých možností, které byste provedli.
    Pokud se snažíte o nějaký nový vztah, prvním krokem by mělo být stáhnout se na nějaký čas sami do sebe ,abyste obnovili se energetické hladiny a víru v sebe sama. Bohužel vaše vztahy nebyly asi nejlepší, a vy jste mohli ztratit víru v druhou osobu, ztratili víru věřit druhou osobu Tím, že pochybujete o své vnitřní krásné, ztrácíte inspiraci pro vytvoření hezkého a láskyplného vztahu.


Tarotová karta Císařovna a uplatnění v povolání

    Úspěch bude u všech našich projektů a zájmů. Císařovna nás také povzbuzuje, abychom trávili více času v přírodě. Císařovna zdůrazňuje, že se můžete dostat do vyšší úrovně vědomí, prostřednictvím spojení s přírodou. Máte možnost se napojit na Zemi a vesmír.
    Karta mluví i o nerozhodnosti a nejasnosti ve vztazích, které máte . Může také ukazovat, že v současné době je pro vás těžké spolupracovat s ostatními. Důvod této neharmonie, ale hledejte uvnitř sebe.
    Tato karta také může ukazovat na závislost na počínání vašich partnerů, nebo lidí kolem vás, což znamená, že vyčkáváte, jak se zachovají ostatní než abyste jednali se prostřednictvím svých vlastních emocí.


Tarotová karta Císařovna – charakteristika symbolu

    Tarotová „Císařovna“ má k životu přistup z pozice lásky. Její záměr je být co nejvíce v jednotě s moudrostí, protože jenom tak budete schopna dostatečně odolávat své slabosti, což je příliš se podbízet svému okolí. Nebude proto znásilňovat běh věcí a událostí, ani lpět na tom, aby se citové záležitosti odehrávaly podle jejích představ. Nepotřebuje tak nic přehnaně chránit a netouží ovládat. Císařovna už umí navodit rovnováhu v dávání, ale i braní. Je pro ni stejně příjemné lásku vysílat jako přijímat. Je-li Císařovna sama se sebou v harmonii, je její srdce plné důvěry a vyváženosti k potřebám svým i druhých. Tarotová „Císařovna“ ztělesňuje uzdravující sílu lásky. Chlácholí a podporuje. Připomíná, že láska prosycená moudrostí je dost silná na to, aby její proud naplňoval a podporoval druhé. Může ve stejné míře obejmout všechny kolem sebe, jako sebe samu.
    Hrozí vám psychické přetížení a další pokusy o to, následovat svůj intelekt, nebo nové nápady, vám způsobí spíše frustrace, nebo vás dovedou na scestí.
    Tato karta znamená i tvůrčí blok. Můžete být v depresi, můžete být negativní. Práce vás nebaví, je všední. Teď ale není čas na to vymýšlet nové věci a jednat nebo něco nového dělat.
    Významný ras vzpřímené karty Císařovna ukazuje hluboké spojení s naší ženskostí. Ženskost se promítá mnoha ohledech. Kráse, smyslnosti, plodnosti, tvůrčího vyjádření.
    V metaforické rovině může Císařovna představovat zrod nové myšlenky, produktu, nebo nový způsob bytí. Nové nápady a projekty budou realizovány a dojdou úspěchu.


Vedoucí poradci v Česku odpovídají na Vaše dotazy 24 hodin denně.

    V mezilidských vztazích se „Císařovna“ uplatňuje a projevuje s možností obnovy, kvalitním rozvojem apod. Její znamení je: přijímání, formování, plnost, krása, plodnost, oddanost a schopnost vcítění se. Ženám v partnerském vztahu ukazuje, jak je vhodné rozvinout svou ženskost, uplatnit ženským principem a žít svou vnitřní ženu vně svého vztahu po partnerově boku, ale i v osobním životě. Mužům v partnerství „Císařovna“ říká, aby si uvědomili, co pro ně zosobňuje ideální dovršení ženskosti, co u ženy hledají, a zda to u své partnerky našli. Co s ní prožívají, jak do vztahu nechají vstoupit blízkost a intimitu. Chtějí-li muži, potom jim citlivá žena pomáhá řešit potlačené stránky osobnosti, ukazuje jim senzibilitu, něžnost, emocionalitu, ale i zranitelnost.
    Hlavním tématem, nebo rysem této karty, je sama Císařovna. Žena s blond vlasy a klidnou aurou kolem ní. Na hlavě nosí korunu z hvězd ukazující její spojení s mystickou říší andělů a víl.


Ebook ZDARMA: 5 CHYB TAROTOVÝCH ZAČÁTEČNÍKŮ

    Při náhledu na okolnosti osobního rozvoje „Císařovna“ poukazuje na lásku a ženskou energii. Ta si zaslouží více pozornosti. Využívání vlivu ženské energie se nám v životě bohatě odmění. Její princip je vyváženost mezi láskou dávající i přijímající. Rovněž poukazuje význam karty na dobrou kondici citové stránky osobnosti. „Císařovna“ je také připravena řešit záležitosti týkající se významných žen ve svém životě. Jedná se o vztahy k autoritativním ženám, tj. matka a další ženy, jež hrají v životě významnou roli, jako jsou učitelky, vychovatelky, ale i starší kolegyně, přítelkyně a ženy s oporou pro citovou stránku. S tímto symbolem, tj. „Císařovna“ lze nacházet možnosti zrodu nové oblasti. Ten se promítá do všech životních etap a oblastí. Sledujeme-li vědomě, jak a kdy se začal náš proces zrodu a změny utvářet, potom si osvojíme její poselství, a o to jde. Tyto schopnosti máme podle rady významu karty dobře využívat, tím bude naplněn jeden z Vesmírných
    Princip „Císařovny“ se velmi dobře uplatňuje v profesní seberealizaci. Tvůrčí energii, se kterou ona vládne, využívají především umělci, spisovatelé, ale i hudebníci. Podobně s ní pracují inženýři, technici, návrháři, ale i učitelé, vychovatelé apod. Všeobecně se především její vliv a princip uplatňuje v profesi při změnách, obnově, růstu či vývoji a změně pracovních podmínek, ale i místa. Na změny, případně nové začátky profesní dráhy, bychom se měli připravit. To je poselství dané karty.
    Císařovna je hluboce pečující a starostlivá karta. Pokud jste sama matkou, můžete hlouběji zkoumat svůj dar, který vám byl dán mateřství a hlouběji se do něj ponořit.
    Podívejte se na další karty ve výkladu pro potvrzení, jestli jde o skutečné těhotenství (například eso a páže pohárů, nebo 4 hole. Anebo pokud jde o těhotenství metaforické například eso holí)


Osobní vztahy a princip tarotové karty „Císařovny“ v nich

    Obecně řečeno, Císařovna nám doporučuje spojit se s ostatními při výchově, péčí a podpoře lidem kolem nás. Musíme najít způsob, jak podpořit dialog a otevřenou komunikaci. Jak vytvořit prostor, abychom mohli otevřeně vyjádřit své pocity.
    Ve výkladu obrácená císařovna naznačuje, že budete mít velké pochybnosti, protože neumíte vyjádřit své skutečné myšlenky a pocity. Máte blízké přátele? Máte někoho, komu můžete důvěřovat? Můžete se podělit o své pocity s někým, kdo vás pochopí?
    Obrácená císařovna naznačuje ztrátu osobní moci díky tomu, že klademe přílišný důraz na emocionální a materiální potřeby jiné osoby a tak zanedbáváme potřeby své vlastní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00