Jak na věc


cena kastrace kocoura brno

Kolik stojí vykastrování kocoura???

    Sem - http://www.ivet.cz/ ale teď jsou čerstvě přestěhovaní, na nové adrese jsme se na ně ještě podívat nebyli._________________Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
    U nás v Klášterci nad Ohří máme kočku.A mamča se ptala kolik stojí kastrace a on řekl že 950Kč možná víc nebo mín'.A s naší kočičkou právě jdeme v pondělí a když je vaše kočka nebo kocour po kastraci nenechávejte jí/ho samtonou/samotného doma.Protože se bude motat a bude blinkat takže je lepší být s ní/ním doma.Nejlepší je kočkou/kocoura nechat vykastrovat až nebude mrouskat nebo se zeptat veterináře kdy.Nám řekl třeba až to mrouskání trochu přestane.Jestli se mě na něco chcete zeptat tak mi napište jo a tamto jsem jsi jenom v jedno časopise přečetla.
    Pana doktora Beránka znám osobně,cena za kastraci je taková,protože je specialista úplně na něco jiného,je to více méně referenční lékař a tyto lékaři mají vysoké ceny na zákroky mimo jejich specializaci,aby měli více času na pacienty doporučené..zároveň prý nechtějí brát práci kolegům...


Veterinární ordinace a klinika pro psy a kočky Brno

    Toto taky znám.Co mi jsme si s tím naším kocourek užili když měl pubertu!Podle mě je v tomto období zbytečné ho trestat,stejně to v nestřeženém okamžiku udělá znova nebo si najde neco ,,lepšího''.On si neuvědomuje co dělá,tak to bylo i s náma (nebo teda aspon se mnou) to přejde.Jinak podle mě je ještě brzy kastrovat,kastruje se kocourek až se řádně vyvine.Tedka se jenom dostává do té první fáze vyspělosti.Hlavní znak vyspělosti je značkování,ale někteří kocouři neznačkují nikdy.Nechte to kastrování až po tom roce. U nás v Ostravě stojí cca 550Kč
    týý jo to jsou ceny. Mě řekli , že mě kastrace kocourka bude stát 1200,- u Beránka v Pardubicích a na druhé klinice 1000,- a se šetrnější narkozou 1200,- . To se asi u nás dělají nějaké super kastrace či co. To raději ani nechci vědět kolik by mě stála kastrace kočičky.
    Zákrok je veden v inhalační anestézii, provádíme důkladné předoperační vyšetření, u psů a fen včetně vyšetření krve a EKG, abychom minimalizovali rizika anestézie.
    Tak my prozměnu za Aurišu teď čerstvě platili 1100, takže je vidět, že ceny se fakt různí nejen od lokality, ale i od vetů. A mám dojem, že kdysi cena kastrace obou (Maxíše a Rubky) vyšla v součtu na 1600 (nebo tak nějak kolem)._________________Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00