Jak na věc


chatujme.cz profily m

Obnovení Vašeho hesla na Chatujme.cz

     Povídání o všem...Vítáme lidi vstřícné a ne rejpaly, pokud někdo vchází s cílem narušovat pohodu, jeho text bude smazán a on z místnosti vykázán. Viz pravidla místnosti na webu.
    Ve výjimečných a opodstatněných případech může být Bot schválen na DS či SS i bez nutnosti dodržení potřebného minimálního počtu nachatovaných hodin např. velká místnost s hodně uživateli a pod..
    Místnost, která má schváleného Bota do místnosti a má webové stránky místnosti neplatí poloviční limit! Místnost musí splňovat minimální limit prochatovaných 70 hodin týdně.
     Vítám všechny fajn lidi i ty co rádi zlobí a rádi si vymění pár písmenek .Hlavně se nenechte odradit a klidně vstupte.Rádi Vás přivítáme a třeba i dobrou kávičku udělame
    Naše nápověda vám nabízí informace pro správnou orientaci na našem portálu.Vyberte prosím příslušnou sekci v levé navigaci.V případě dotazů nebo problémů nás můžete kontaktovat na emailu podpora@chatujme.cz
    Bot nesmí být zneužit k reklamě, k osobním finančním zájmům provozovatele, jiných osob nebo firem. Nesmí porušovat pravidla ani licenční ujednání společnosti Chatujme.cz


V případě problémů s přihlášením, kontaktujte nás na podpora@chatujme.cz, děkujeme.

    Místnost musí splňovat minimální limit prochatovaných 70 hodin týdně.od okamžiku podání žádosti a nadále plnit tento limit i po schválení Bota do místnosti.
    » Vložení na web (chatujme.cz) - otevři blok obrázků, jeden vyber, klikni - Vložit do stránky, zkopíruj kód - Odkaz do stránky. Umísti na web nebo nástěnku chatujme.cz
    » Vložení na Facebook - otevři video, zkopíruj kód pod videem - Odkaz na video. Vlož do statusu Facebooku. Nebo po otevření videa klikni na "To se mi líbí".
    Bot slouží hlavně k informovanosti uživatelů a oživení v místnosti. Může informovat o portálu chatujme.cz , webu místnosti, srazech, počasí, TV program apod. Bot může zdravit uživatele při vstupu / odchodu, řekne Vám kdo má dnes / zítra svátek apod. Kromě informací umí vykonávat funkce správce místnosti DS / SS (vyhození uživatelů za porušování pravidel, předávání funkce DS pověřeným uživatelům).
    Místnost, která má schváleného Bota do místnosti a má webové stránky místnosti neplatí poloviční limit! Místnost musí splňovat minimální limit prochatovaných 70 hodin týdně. 


Mp3, videoklip, legrační video, obrázek, playlist na profil (web)

    Bot, který se nepřihlásí více jak 30 dnů, ztrácí povolení, které získal, pokud nebude včas nahlášen na parkování, omluven a uveden důvod odpovídajícím administrátorům.
    Každý Bot musí být v jiné místnosti a provozovatel musí být v dané místnosti SS /  nejlépe zakladatel  = 3 místností jsou 3 Boti. Nikoliv 1 místnost - 3 Boti.
    3.9. - Hudba je přece zábava!Muzika je nedílnou součástí našich životů. Mp3 skladby plní naše mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače a další zařízení dobrou náladou při poslechu své oblíbené hudby. Přejít na všechny mp3.
    » Vložení na web (chatujme.cz) - v Playlistech klikni na sdílet a zkopíruj kód - Vložit na web. Vlož na web nebo nástěnku chatujme.cz - Ukázka nástěnky
    Blacklist u Bota je povinnost doložit z historie místnosti nebo z logu Bota (3 různé screeny za jednotlivé 3 porušení = 3 vyhození = 3 screeny) a uvést je v blacklistu místnosti.
    Místnost pro dospělé. Prosím, pište tak, aby se všichni v místnosti cítili dobře. Šeptání zakázáno. Vulgarity si nechte laskavě pro sebe jinak sem ani nechoďte. Kdo nepochopí na sebe ukáže.


Jak vložit na web (facebook.com, chatujme.cz) MP3?

    V profilu Bota musí být uvedeno kdo je jeho provozovatel autor, datum kdy byl schválen, kdy mu bylo povoleno DS či SS. Informace uvádějte v nastavení profilu Bota -  Motto. Bot musí mít skryté prochatované hodiny.
    » Vložení na Facebook - v Playlistech klikni na sdílet a zkopíruj kód - Adresa playlistu. Vlož do statusu Facebooku. Nebo klikni po otevření playlistu na "To se mi líbí".
    Vážné porušení obecných pravidel nebo licenčního ujednání Chatujme.cz, etického kodexu, vulgarismy nebo rasismus v jakékoliv podobě ve veškerých projevech nebo reakcích Bota. Blokace provozovatele Bota + zákaz stávajicího i budoucích povolení na provozování Bota.
    Bot bude schválen na základě žádosti a splnění všech podmínek po otestování v místnosti Boti na Chatujme.cz, kde se prověří zda bot funguje správně. Poté může být přidělen do místností pokud splňuje požadavky.


Komentář / Dotaz k článku nápovědy

    U vykopnutí bude nejprve uživatel upozorněn na prohřešek a až poté vyhozen po dalším přestupku. Platí to pro tapetaci (zahlcení textem od jednoho uživatele), psaní s Caps lockem (velkým písmem). Výjímka kdy se může vyhazovat okamžitě jsou odkazy (na základě pravidel místnosti, ale v souladu s pravidly portálu), nabídky sexu, finanční výpomoc, dobíjení kreditu, ICQ, telefonní či mobilní čísla.
    Log Bota je potřeba uschovávat minimálně 14 dnů a bude k dispozici Administrátorům na požádání. Log má stejnou váhu jako screen. Obrázek monitoru. Jak vytvořit screen se dozvíš zde
    Zamítají se žádosti, kde je uveden špatný autor, DS a SS pro Bota, nesplněná podmínka stáří místnosti více jak 90-ti dnů od jejího založení nebo nesplněné nachatované hodiny místnosti v dané kategorii.
    » Vložení na web (chatujme.cz) - otevři video, klikni na sdílet pod videem a zkopíruj kód - Vložit na web. Umísti na web nebo nástěnku chatujme.cz
    Parkování Bota z důvodu nenadálých dočasných problémů s připojením a provozem schváleného Bota ve stálé místnosti je nutné tuto skutečnost neprodleně nahlásit s odůvodněním a předpokládanou dobou mimo provoz. 
    Při nedodržení limitu, bude provozovatel Bota 1. až 3. den automaticky na tuto skutečnost upozorněn a pokud se tento stav nezmění následující den, Bot přichází automaticky o povolení k provozování a nesmí být spuštěn v místnosti.


Jak vložit na web (facebook.com, chatujme.cz) obrázek?

    Poškozování dobrého jména portálu Chatujme.cz, jejich administrátorů, zaměstnanců nebo uživatelů. Blokace Bota + zákaz stávajicího povolení na provozování Bota.
    Nick bota musí obsahovat slovo “Bot” a mít shodný nebo podobný název s místností, ve které bude bot spuštěn. Ve výjimečných nebo složitých případech se bude řešit název nicku Bota individuálně s administrátory. Z nicku Bota musí být jasné, že se jedná o Bota určeného k dané místnosti např. Praha-Bot, Flirt-BOT apod.).
    IRC Bot (robot) je script (neboli program) nikoliv člověk / uživatel využívající protokol IRC. Bot umí reagovat tak, jak je  naprogramován vývojářem a jak mu to umožní nastavit provozovatel.
    Místnost musí splňovat minimální limit prochatovaných 70 hodin týdně od okamžiku podání žádosti a nadále plnit tento limit i po schválení Bota do místnosti.
    Bota si můžete stáhnout např. na http://plbot.lury.cz, nebo si bota sami naprogramujte.K dispozici je IRC brána odpovídajicí RFC specifikaci, Případně lze upravit i staženého IRC Bota z internetu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00