Jak na věc


chatujme.cz profily mar

V případě problémů s přihlášením, kontaktujte nás na podpora@chatujme.cz, děkujeme.

    Naše nápověda vám nabízí informace pro správnou orientaci na našem portálu.Vyberte prosím příslušnou sekci v levé navigaci.V případě dotazů nebo problémů nás můžete kontaktovat na emailu podpora@chatujme.cz
    Blacklist u Bota je povinnost doložit z historie místnosti nebo z logu Bota (3 různé screeny za jednotlivé 3 porušení = 3 vyhození = 3 screeny) a uvést je v blacklistu místnosti.
    Poškozování dobrého jména portálu Chatujme.cz, jejich administrátorů, zaměstnanců nebo uživatelů. Blokace Bota + zákaz stávajicího povolení na provozování Bota.
    Vážné porušení obecných pravidel nebo licenčního ujednání Chatujme.cz, etického kodexu, vulgarismy nebo rasismus v jakékoliv podobě ve veškerých projevech nebo reakcích Bota. Blokace provozovatele Bota + zákaz stávajicího i budoucích povolení na provozování Bota.
    V profilu Bota musí být uvedeno kdo je jeho provozovatel autor, datum kdy byl schválen, kdy mu bylo povoleno DS či SS. Informace uvádějte v nastavení profilu Bota -  Motto. Bot musí mít skryté prochatované hodiny.


Mp3, videoklip, legrační video, obrázek, playlist na profil (web)

    Bot bude schválen na základě žádosti a splnění všech podmínek po otestování v místnosti Boti na Chatujme.cz, kde se prověří zda bot funguje správně. Poté může být přidělen do místností pokud splňuje požadavky.
    3.9. - Hudba je přece zábava!Muzika je nedílnou součástí našich životů. Mp3 skladby plní naše mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače a další zařízení dobrou náladou při poslechu své oblíbené hudby. Přejít na všechny mp3.
     Vítám všechny fajn lidi i ty co rádi zlobí a rádi si vymění pár písmenek .Hlavně se nenechte odradit a klidně vstupte.Rádi Vás přivítáme a třeba i dobrou kávičku udělame
    » Vložení na Facebook - v Playlistech klikni na sdílet a zkopíruj kód - Adresa playlistu. Vlož do statusu Facebooku. Nebo klikni po otevření playlistu na "To se mi líbí".
    Místnost, která má schváleného Bota do místnosti a má webové stránky místnosti neplatí poloviční limit! Místnost musí splňovat minimální limit prochatovaných 70 hodin týdně.


Jak vložit na web (facebook.com, chatujme.cz) obrázek?

    U vykopnutí bude nejprve uživatel upozorněn na prohřešek a až poté vyhozen po dalším přestupku. Platí to pro tapetaci (zahlcení textem od jednoho uživatele), psaní s Caps lockem (velkým písmem). Výjímka kdy se může vyhazovat okamžitě jsou odkazy (na základě pravidel místnosti, ale v souladu s pravidly portálu), nabídky sexu, finanční výpomoc, dobíjení kreditu, ICQ, telefonní či mobilní čísla.
    » Vložení na web (chatujme.cz) - v Playlistech klikni na sdílet a zkopíruj kód - Vložit na web. Vlož na web nebo nástěnku chatujme.cz - Ukázka nástěnky
    Zamítají se žádosti, kde je uveden špatný autor, DS a SS pro Bota, nesplněná podmínka stáří místnosti více jak 90-ti dnů od jejího založení nebo nesplněné nachatované hodiny místnosti v dané kategorii.
    Každý Bot musí být v jiné místnosti a provozovatel musí být v dané místnosti SS /  nejlépe zakladatel  = 3 místností jsou 3 Boti. Nikoliv 1 místnost - 3 Boti.
    Bot slouží hlavně k informovanosti uživatelů a oživení v místnosti. Může informovat o portálu chatujme.cz , webu místnosti, srazech, počasí, TV program apod. Bot může zdravit uživatele při vstupu / odchodu, řekne Vám kdo má dnes / zítra svátek apod. Kromě informací umí vykonávat funkce správce místnosti DS / SS (vyhození uživatelů za porušování pravidel, předávání funkce DS pověřeným uživatelům).


Hlavní stránka nápovědy Chatujme.cz

    Log Bota je potřeba uschovávat minimálně 14 dnů a bude k dispozici Administrátorům na požádání. Log má stejnou váhu jako screen. Obrázek monitoru. Jak vytvořit screen se dozvíš zde
    » Vložení na Facebook - otevři video, zkopíruj kód pod videem - Odkaz na video. Vlož do statusu Facebooku. Nebo po otevření videa klikni na "To se mi líbí".
    Nick bota musí obsahovat slovo “Bot” a mít shodný nebo podobný název s místností, ve které bude bot spuštěn. Ve výjimečných nebo složitých případech se bude řešit název nicku Bota individuálně s administrátory. Z nicku Bota musí být jasné, že se jedná o Bota určeného k dané místnosti např. Praha-Bot, Flirt-BOT apod.).
    Ve výjimečných a opodstatněných případech může být Bot schválen na DS či SS i bez nutnosti dodržení potřebného minimálního počtu nachatovaných hodin např. velká místnost s hodně uživateli a pod..
    Místnost musí splňovat minimální limit prochatovaných 70 hodin týdně.od okamžiku podání žádosti a nadále plnit tento limit i po schválení Bota do místnosti.
    Bot, který se nepřihlásí více jak 30 dnů, ztrácí povolení, které získal, pokud nebude včas nahlášen na parkování, omluven a uveden důvod odpovídajícím administrátorům.


Jak vložit na web (facebook.com, chatujme.cz) MP3?

    Bota si můžete stáhnout např. na http://plbot.lury.cz, nebo si bota sami naprogramujte.K dispozici je IRC brána odpovídajicí RFC specifikaci, Případně lze upravit i staženého IRC Bota z internetu.
    Při nedodržení limitu, bude provozovatel Bota 1. až 3. den automaticky na tuto skutečnost upozorněn a pokud se tento stav nezmění následující den, Bot přichází automaticky o povolení k provozování a nesmí být spuštěn v místnosti.
    Parkování Bota z důvodu nenadálých dočasných problémů s připojením a provozem schváleného Bota ve stálé místnosti je nutné tuto skutečnost neprodleně nahlásit s odůvodněním a předpokládanou dobou mimo provoz. 
    Místnost, která má schváleného Bota do místnosti a má webové stránky místnosti neplatí poloviční limit! Místnost musí splňovat minimální limit prochatovaných 70 hodin týdně. 
    Místnost musí splňovat minimální limit prochatovaných 70 hodin týdně od okamžiku podání žádosti a nadále plnit tento limit i po schválení Bota do místnosti.
     Povídání o všem...Vítáme lidi vstřícné a ne rejpaly, pokud někdo vchází s cílem narušovat pohodu, jeho text bude smazán a on z místnosti vykázán. Viz pravidla místnosti na webu.


Vítáme Vás na portálu Chatujme.cz

    IRC Bot (robot) je script (neboli program) nikoliv člověk / uživatel využívající protokol IRC. Bot umí reagovat tak, jak je  naprogramován vývojářem a jak mu to umožní nastavit provozovatel.
    » Vložení na web (chatujme.cz) - otevři blok obrázků, jeden vyber, klikni - Vložit do stránky, zkopíruj kód - Odkaz do stránky. Umísti na web nebo nástěnku chatujme.cz
    Bot nesmí být zneužit k reklamě, k osobním finančním zájmům provozovatele, jiných osob nebo firem. Nesmí porušovat pravidla ani licenční ujednání společnosti Chatujme.cz
    » Vložení na web (chatujme.cz) - otevři video, klikni na sdílet pod videem a zkopíruj kód - Vložit na web. Umísti na web nebo nástěnku chatujme.cz
    Místnost pro dospělé. Prosím, pište tak, aby se všichni v místnosti cítili dobře. Šeptání zakázáno. Vulgarity si nechte laskavě pro sebe jinak sem ani nechoďte. Kdo nepochopí na sebe ukáže.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00