Jak na věc


chirurgie přeštice, rentgen ordinační hodiny

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám!

    Z onkochirurgie se věnujeme především chirurgickému řešení nádorů prsu, nádorů tlustého střeva a konečníku. Operace nádorů prsu provádíme se zaměřením na prs zachovávající výkony. Standardem jsou rovněž ultrazvukem navigované operace prsu a detekce sentinelové uzliny. V případě onkologických onemocnění spolupracujeme s onkologickými pracovišti k zajištění před a pooperační léčby.
    Zavedené systémy léčby umožňují poskytovat péči s kratší dobou hospitalizace a v indikovaných případech i v jednodenním režimu.
    Na lůžkové části jsou prováděny výkony především břišní chirurgie v rozsahu obvyklém pro pracoviště dříve okresního typu. Jedná se o spektrum nejčastějších břišních operací se zaměřením na laparoskopické operace, operace žlučníku, operace slepého střeva, operace tříselné kýly, operace hiátové kýly, operace žil dolních končetin, ale i operace ruky. Celé spektrum břišních výkonů je mimo to prováděno i klasicky. Všichni zde pracující lékaři mají s prováděním laparoskopických i klasických operací dostatečné zkušenosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00