Jak na věc


chrudimská beseda

NÁCVIK VYPROŠTĚNÍ TONOUCÍHO - ZIMA 2017 - Chrudim - Markovice 15.1.2017

    Prostornější a pohodlnější pro pacienty i personál. Ambulance a příjem interního oddělení Chrudimské nemocnice se v minulých dnech přesunuly do větších prostor, které s sebou přináší nejen komfortnější zázemí, ale i možnost stacionární péče.
    Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program zahrnující bezplatná preventivní vyšetření i doprovodný program a venkovní workshopy. Součástí Dne zdraví bude i letos Běh naděje, humanitární akce spojená se sbírkou zaměřenou na podporu výzkumu rakoviny.
    Děti z mateřských i základních škol, středoškoláci, dospělí... Ti všichni zavítali na Den zdraví, který i letos připomněl, jak by měl člověk správně pečovat o své zdraví.
    K podzimu v Chrudimi už téměř neodmyslitelně patří Den zdraví, který se každoročně koná v Chrudimské nemocnici. Ve středu 2. října od 9.30 do 15 hodin si tak návštěvníci budou moci nechat změřit krevní tlak, vyzkoušet první pomoc, poradit se o očkování a mnoho dalšího. Již tradičně bude součástí dne i Běh naděje, jehož výtěžek půjde na výzkum rakoviny.
    Chrudimská nemocnice, město Chrudim a jeho projekt Zdravé město a místní Agenda 21 opět připravili tradiční podzimní Den zdraví. Ten se uskuteční ve středu 2. října od 9.30 do 15 hodin v areálu Chrudimské nemocnice.


FK LITOMĚŘICKO - MFK CHRUDIM 0:4 (0:1) sobota 19.11.2016 - 10:15 - 15. kolo ČFL

    5. ročník BasketMalování, výtvarné soutěže pro hospitalizované děti v Pardubické a nově také v Chrudimské nemocnici, završilo slavnostní ocenění autorů nejlepších obrázků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00