Jak na věc


dávkovač šťáva

KILNER set Vintage nápojový automat a 8 sklenice

    Trpí Vaši rodiče poruchami paměti? Alzheimerovou nemocí? Nebo užívají velké množství léků? V zájmu účinnosti léčby a jejich zdraví si ověřte, zda užívají své léky správně. Pokud ne, je zapotřebí pravidelná kontrola. Nová pomůcka pro užívání léků – automatický dávkovač léků ji může vykonávat za Vás.
    Nádoba na limonádu je ideální na podávání nápojů při grilování či na párty, například limonád, ovocných džusů, ledových čajů nebo klidně i alkoholických koktejlů či vánočních punčů. 
    Možná Vás to překvapí, ale takřka polovina seniorů se dopouští chyb při užívání léků, což může být zejména v případě kardiovaskulárních chorob příčinou smrti. Toto riziko lze naštěstí poměrně snadno minimalizovat pomocí automatického dávkovače léků.
    Více informací o automatickém dávkovači léků, stejně jako reference, najdete na stránkách www.medcontrol.eu. Myslete na zdraví a bezpečí své rodiny i Vy!
    Sada dávkovače, adaptéru a trubiček najde široké uplatnění ve Vaší kuchyni, můžete dávkovat kečup, hořčici, majonézu, med, sirupy, šťávy, atd. Dávkovač lze použít na PET lahve. Dávkovač s adaptérem připevníte ke každému víčku, ve kterém je otvor cca 23 mm, poté můžete ze sklenic dávkovat med, heřčici, kečup, atd.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00