Jak na věc


dávkovač šťáva

Dávkovač nápojů (skleněný soudek) se stojánkem 5 l

    Sada dávkovače, adaptéru a trubiček najde široké uplatnění ve Vaší kuchyni, můžete dávkovat kečup, hořčici, majonézu, med, sirupy, šťávy, atd. Dávkovač lze použít na PET lahve. Dávkovač s adaptérem připevníte ke každému víčku, ve kterém je otvor cca 23 mm, poté můžete ze sklenic dávkovat med, heřčici, kečup, atd.
    Více informací o automatickém dávkovači léků, stejně jako reference, najdete na stránkách www.medcontrol.eu. Myslete na zdraví a bezpečí své rodiny i Vy!
    Možná Vás to překvapí, ale takřka polovina seniorů se dopouští chyb při užívání léků, což může být zejména v případě kardiovaskulárních chorob příčinou smrti. Toto riziko lze naštěstí poměrně snadno minimalizovat pomocí automatického dávkovače léků.
    Nádoba na limonádu je ideální na podávání nápojů při grilování či na párty, například limonád, ovocných džusů, ledových čajů nebo klidně i alkoholických koktejlů či vánočních punčů. 
    Trpí Vaši rodiče poruchami paměti? Alzheimerovou nemocí? Nebo užívají velké množství léků? V zájmu účinnosti léčby a jejich zdraví si ověřte, zda užívají své léky správně. Pokud ne, je zapotřebí pravidelná kontrola. Nová pomůcka pro užívání léků – automatický dávkovač léků ji může vykonávat za Vás.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00