Jak na věc


datové rozbočovače na internet

Certifikovaný distributor značek

    Většina nabízeného zboží slouží k vybudování telekomunikační sítě. Instalace takového zboží předpokládá, že kupující je odborník, který má potřebné znalosti nebo si nechá montáž provést odbornou firmou, která ho seznámí s uživatelskou obsluhou. K tomuto zboží obvykle nedodáváme instalační a uživatelský manuál.
    Naši technici zase řeší problémy u vás doma nebo ve společné televizní anténě. Žádný projekt pro nás není malý ani moc velký. Podívejte se na naše reference z montáží. Umíme prostě vše.
    Teleste je mezinárodní technologická společnost, která vyvíjí a nabízí technologie pro šíření videí a souvisejících služeb. Její hlavní činností je tedy přenos videa a jeho datové zpracování. Teleste nabízí komplexní služby pro síťovou návrhu, výstavby a údržby. Hlavními zákazníky jsou kabelové a telekomunikační firmy.
    Jsme experti na anténní a satelitní techniku. Věnujeme se jen tomuto oboru, ale za to pořádně! Uděláme vše od A do Z. Provozujeme velkoobchod, maloobchod, eshop, poradenství, projekty i montáže.
    Naším cílem je především pomoci zákazníkům dosáhnout optimálního řešení satelitního a televizního příjmu. Základem je pro nás především individuální přístup ke klientům, vzájemná komunikace a expertní znalosti anténní a satelitní techniky.


Teleste 3DSS4-B: rozbočovač na 4 TV, 5-1218 MHz, -7.5dB v UHF

    Uvedené ceny zahrnují autorské a recyklační poplatky i slevu za nákup přes internetový obchod. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Máte zájem o zakázkovou výrobu zesilovačů, slučovačů a dalších součástek TV techniky? Hledáte spolehlivého partnera pro velkoobchodní prodej antén, satelitů nebo set top boxů? Potřebujete odbornou radu nebo vypracování návrhů řešení pro STA a montáže? S tím vším se na nás můžete obrátit. Disponujeme také vlastním technicko-vývojovým oddělením pro řešení různorodých problémů s TV a satelitním příjmem.
    Obdržíte od nás vždy vysoce kvalitní satelitní techniku s garancí dlouhodobé životnosti. Prostým prodejem však náš vztah k zákazníkovi rozhodně nekončí – poskytneme vám také spolehlivý záruční a pozáruční servis. Díky individuálnímu přístupu, orientaci na klienta a profesionálním znalostem a dovednostem dokážeme pomoci jednotlivcům, domácnostem i firmám se vším, co se týká televizního a satelitního přenosu.


Teleste DSS4 (8.0dB) TV rozbočovač 1/4

    Firmu Anténa provozuje jej Ing. Vladimír Malý, který se v tomto rodinném podniku již více než 25 let specializuje na výrobu, vývoj a prodej satelitní techniky. Našich služeb můžete využít zde na webu nebo nás navštívit v naší kamenné prodejně v Brně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00