Jak na věc


digitální dveřní kukátko se záznamem bez zvonku bazar

DDK 5084 CZ digitální video dveřní kukátko

    „K čemu by mi bylo DIGITÁLNÍ KUKÁTKO? I přes normální kukátko se přece mohu podívat, kdo je za dveřmi.“ Až potud správně. Ale nedozvíte se, kdo u vašich dveří zvonil v době, kdy nikdo z vaší rodiny nebyl doma. Digitální kukátko YALE plní podobnou funkci, jako telefonní záznamník. Pokud někdo zazvoní u vašich dveří, telefonní kukátko vytvoří fotografický záznam této osoby. Vy se pak po návratu domů můžete, podívat kdo a kdy vás chtěl navštívit. Kromě fotografického záznamu „umí“ digitální kukátko pořídit i videozáznamy, je jen na vás, jakou funkci nahrávání si nastavíte.
    Pokud si pořídíte digitální kukátko YALE už jen upozorněte své známé, kteří vám dluží peníze, že si už nemohou vymýšlet výmluvy typu: „Byl jsem u tebe třikrát, abych ti vrátil peníze, zvonil jsem u dveří a ani jednou u vás nikdo nebyl“.
    Fotografie nebo videa se nahrávají na běžnou paměťovou kartu, takže si můžete fotografické záznamy nebo videozáznamy v případě potřeby přenést do svého počítače. Navíc je kukátko vybaveno infračerveným zařízením, díky kterému uvidíte, kdo stojí u vašich dveří, i když je venku tma (obraz je pak černobílý).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00