Jak na věc


dobrou chuť v angličtině

Na hvězdy s tebou chtěla bych se dívat

    Hlavním hostem pátečního vysílání bude vícenásobná držitelka ocenění Magnesia Litera - spisovatelka Radka Denemarková. Rovněž si připomeneme výročí bitvy u Midway.
    Ráno je Dobré, když jsem nádobí umyl a koš vynesl již včera, ve schránce není žádný email, v krabici od müsli ještě něco zbylo, mléko není zkyslé, do oken pere slunce, a hlavně když se probudím ve chvíli, kdy si tělo samo řekne, že už víc spánku není zapotřebí, a ne když vám do toho kecá budík a povinnosti.
    Jedno přání chci si přát, aby mé srdce vedle tvého už navždy mohlo usínat. Dobrou noc, andílku posílám ti sladkou pusinku. Šíleně moc Tě MILUJU :-* Vložil/a: Tommaister • 17.03.2013 (18:12) • Zobrazeno 866x • Detail přáníčka
    Ranní dávka dobré nálady v podobě zajímavých hostů, informací, muziky i kulturních tipů, to je Dobré ráno, pořad, který vám Česká televize nabízí každý všední den od 5:59 do 8:30 na Dvojce. Týden z Ostravy, týden z Brna.


Posílám ti, miláčku, tolik pusinek

    Dobré ráno je, když se probouzím z příjemného snu a nejlépe minutu před budíkem, když se mám na co těšit, když je venku hezky a v lednici najdu mléko, když mě někdo rozesměje, když hraje Joe Cocker. Dobré ráno je, když má smysl vstát z postele a jít do světa.
    O pohodové vstávání s Českou televizí se v brněnském vysílání starají moderátoři Soňa Baranová a Ondřej Blaho, z Ostravy střídavě moderují dvojice Veronika Poláčková, Petr Rajchert a Radek Erben.
    Lada Jelínková, herečka — Pivní dějiny, Filip Vrána — Pivní festival Brno — Pivní recepty, Martin Máca — START FILM festival ...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00