Jak na věc


doplnění pedagogického vzdělání pro ing

Prodlužování řas technikou řasa na řasu

    Norkový vlas je vyčesávaný ze srsti norka, dále speciálně sterilizován, zahnut tak aby napodoboval tvar vousů, obočí a zbarven dle přirozeného typu. Norek se nezabíjí!
    Beze strachu se tak můžete dále věnovat všem svým aktivitám např. plavání, saunování apod. - řasy jsou voděodolné, ultralehké a na očích je téměř necítíte.
    Chcete držet krok s nejnovějšími světovými trendy? Pak si nechte zahustit obočí pravými řasami ze srsti Norka Sibiřského, které jsou naprosto přirozeně aplikovány na jednotlivé chloupky obočí. Tato metoda ideálně vyřeší drobné i větší nedokonalosti vašeho obočí. Výsledek který získáte, je zcela dokonalý a přirozený vzhled, se kterým budete jistě spokojena.
    Doplnění, zhušťování vousů pro všechny může, které trápí řídké vousy, a nebo mezery díky kterým si nemůžete dopřát tvar vousů. Ideální pro jednorázovou událost, jako je např. důležitá schůzka, ples...
    Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.


Nehtové tipy zahnuté SÁČEK 50 ks vel.7

    Je také vhodné, pokud nejste spokojená s tvarem svého obočí, vaše obočí je nesouměrné, nebo vám v některých místech neroste. Tuto metodu navíc mohou využít i muži, kteří chtějí mít dokonale udělaný tvar vousů.
    Obočí/vousy odličovat pouze odličovačem na bázi vody nebo gelu (nepoužívat odličovací mléka, dvousložkové odličovače, odličovače na bázi olejů, krémů, šamponů, žádný přípravek nesmí obsahovat glykol, aby nedocházelo k nadměrnému vypadávání řas).
    Husté obočí je nynějším módním trendem, který dodává mladiství vzhled, stejně jako jeho pěkný tvar. Vlepování je z přírodních norkových chloupků, které jsou dobře snesitelné i pro alergiky a dodává přirozený vzhled.
    WZ systém > Nehtové tipy pro nehtovou modeláž > Nehtové tipy pro doplnění zahnuté - Cedro , | nehtové tipy, tipy rovné, tipy zahnuté, tipy na francii, tipy transparentní, lepidlo zakapávací, lepidlo se štětčkem, gilotina, kleště na krácení

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00