Jak na věc


doručování zaměstnavatelem

odkazy k pojmu doručování písemností v Zákoníku práce:

    Doručujeme i klobásové kytice a jiné netradiční kytice, stejně jako kytice květinové, většinou tentýž den, jak provedete objednávku.
    Pokud jste se rozhodli poslat květiny nebo jiný dárek, vyberte si jakoukoli kytici nebo dárek v e-shopu. Ke kytici z květin je někdy vhodné přidat drobnou pozornost, čokoládu, láhev dobrého vína nebo třeba šampaňské. I tu s kytkou dovezeme. Květiny rozvážíme denně, sdělte nám adresu a přibližný čas doručení.
    Nechte doručit kytici z květin pro ženy nebo originální netradiční kytici z klobás pro muže, udělejte velké překvapení. Vaší blízké osobě to zcela jistě udělá radost. Služba doručování květin, květinových i klobásových kytic a jejich rozvoz je v dnešní době velice žádaná a můžete ušetřit hodně času. K tomu Vám nabízíme právě našich služeb a služeb květinového taxi. Váš originální dárek doručíme na jakoukoli adresu v Brně a okolí. Květiny po Brně a okolí rozvážíme pravidelně každý den. Jestliže potřebujete doručit květiny i do vzdálenějších míst mimo Brno, doručení zajistímepo celé ČR.


Jiné dotazy z pracovního práva a zákoníku práce

    zaměstnavatel doručuje zaměstanci do vlastních rukou na pracovišti, doma nebo kdekoliv, kde bude zastižen; odmítne-li zaměstnanec písemnost převzít, považuje se písemnost za předanou; doručování e-mailem je možné pouze v případě, že zaměstnanec poskytl s tímto způsobem doručování písemný souhlas, poskytl adresu pro elektronické doručování a zaměstnavatel je držitelem kvalifikovaného podpisového certifikátu (elektronického podpisu); doručování poštou (či jiným držitelem poštovní licence) je také možné - do vlastních rukou, ale není-li zaměstnanec zásilkou zastižen, musí být písemnost/zásilka uložena s 10ti-denní uložní lhůtou a na oznámení o uložení zásilky musí být zaměstnanec poučen o následcích, pokud odmítne písemnost převzít (to je v praxi téměř nemožné, protože pošta neví, jakou zásilku nese a používá "standardní oznámení o uložení zásilky", ze kterého se zaměstnanec o následcích nepřevzetí nepoučí); byla-li však zásilka uložena, zaměstnanec poučen o následcích a nevyzvedl-li ji d
    Konkurenční doložka pro účetníZáměrné přeřazení zaměstnanců na pracoviště s horšími tržbami Podnikání při zaměstnánípracovni neschopnost v nezamestnanostidoručování písemností - předání okamžitého zrušení pracovního poměru ze strany zaměstnanceKolegyně mne pomlouvá. Jak se mohu bránit?Za jak dlouho se promlčí porušení pracovní kázně?Nemoc v období bez zaměstnáníTelefonické obtěžování kolegy v době nemoci pro pracovní úraz a možnost ukončení pracovního poměruMobbing nebo Bossing - co to znamená
    * Denně prodáme velké množství květin, rovněž i velké kytice, proto kupujeme květiny každý den a vy máte záruku, že vám je doručíme čerstvé, proto vám vydrží déle.
    Squadro s.r.o.Argentinská 286/38170 00 Praha 7Tel: (+420) 608 082 313IČ: 24839213Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, vložka C 179156
    Posílání květin, jejich dovoz a doručení je možný i ve dnech pracovního klidu, v sobotu, v neděli i o svátcích s příplatkem 100% oproti standartním cenám doručování.


Závěrečná ustanovení a ochrana osobních údajů

    Mezi naše služby patří distribuce časopisů, katalogů, dopisů, vzorků produktů (sampling) i tzv. "door mailing" - zavěšování na kliku. Každou obálku jsme schopni personalizovat na míru podle typu příjemce.
    Komplexní servis pro adresné doručování propagačních materiálů – od tisku, obálkování, adresování, foliování přes svazkování až po doručení jak v segmentu B2B tak i B2C za ekonomicky výhodných podmínek. Poštovní zásilky doručujeme do všech domovních schránek v ČR i v zahraničí přes dlouhodobě ověřené distribuční firmy. V každém regionu jsme schopni vybrat nejefektivnější a nejlevnější způsob distribuce.
    Oslavte narozeniny netradičně a zažijte nové zážitky. Inspirujte se a darujte originál, kytici z květin k svátku, narozeninám, nebo prostě jen z lásky. Pro muže to může být klobásová kytice, květinová kytice pro muže, láhev dobrého vína nebo originální dárkový koš.


Vstupte do e-shopu, podívejte na všechny kytice v akci ZDE...

    Doručování písemností v pracovním právu a co s tím má společného Občanský zákoníkZávaznost judikatury v pracovním právuVíce výkladů právního jednání = výhoda pro zaměstnanceZákoník práce 2012 XIV. díl - Ostatní změny Zákoník práce 2012 IV. díl - Dočasné přidělení k jinému zaměstnavateli Zákoník práce 2012 I. díl - Neplatnost právních úkonůNová služba - porovnání slovenského a českého pracovního právaZpřísnění pravidel pro agenturní zaměstnáváníRadiorada Ochrana osobních údajů Radiožurnál 22.12. 2010
    Květiny doručujeme s radostí a profesionálně. Splníme Vaše přání a dle Vašeho požadavku vytvoříme netradiční dárky pro ženy i muže všech generací.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00