Jak na věc


egyptsky prezident v praze

Tip pro čtenáře Spektra Zdraví:

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    I když prahnou po nezávislosti, touží taktéž po silné a vášnivé lásce. Ta se jim ale kvůli povaze mnohdy straní. Nemají rádi kritiku a občas se vyhýbají i dobré radě a pomoci. Mají pocit, že vše musejí zvládnout sami.
    Mezi jejich slabé stránky ovšem patří to, že se snadno nechají unést svou sebejistotou a nedbají na přání a potřeby druhých. To je potřeba jim někdy připomenout. Kvůli jejich sebevědomému chování mohou někdy odlákat potencionální partnery.
    Všichni známe západní horoskop slunečních znamení, ve kterém figurují znamení jako jsou Lev, Střelec, Panna nebo Býk. Věděli jste ale, že existuje celá řada různých horoskopů jako je třeba egyptský horoskop? Ten přiřazuje lidem znamení podle egyptských bohů. Egyptský horoskop je rozdělen na 11 znamení, respektive na 11 významných bohů, které Egypťané vysoce uctívali. Pojďme si představit všechny bohy a jejich charakteristiky a odhalme, jaký bůh je přiřazen právě vám.


Kočkompilace videí z celého světa

    Egyptský horoskop spojuje lidi narozené ve znamení boha Thovta s moudrostí, učenlivostí a spravedlností. Mezi kladné vlastnosti patří tvořivost, bystrost a pečlivost. Dokáží si poradit s jakýmkoliv úkolem, který je jim přidělen. Někdy jsou až příliš puntičkářští, což jim může občas komplikovat život. Je potřeba si uvědomit, že ne vše musí být vždy dokonalé.
    Často na sebe kladou příliš vysoké nároky, což může vést k jejich nízkému sebevědomí. Nečekejte od nich faleš, protože pravdomluvnost je pro ně základní vlastností. Rádi své partnery překvapují, což se jim někdy nemusí vyplatit.
     Lidé narozeni ve znamení boha Amon-Ra jsou velmi kreativní lidé, kteří srší originalitou na všechny strany. Ve společnosti jiných lidí jsou rozenými vůdci, kteří dokáží skvěle organizovat i velké skupiny lidí. Mnohdy jsou zrozenci tohoto boha obdivováni okolím a ve společnosti jsou velmi oblíbení.
    Pro toto znamení je charakteristická taktéž nezávislost, to ale neznamená, že nemají smysl a cit pro rodinu. Touha po rodinném životě se může objevit již v ranném věku. V lásce se někdy dokáží velmi zklamat, ale to více ještě posílí jejich touha po nalezení pravé lásky.


Snídaňová směs konopné semínko-skořice 300g BIO RAW

    Egyptský horoskop charakterizuje zrozence narozené ve znamení boha Geba jako obětavé lidi, kteří jsou soucitní a velmi romantičtí. Dokáží se pro dobro druhých skutečně obětovat, především pro svou rodinu a nejbližší. Jejich hlavním cílem je žít v harmonickém a klidném prostředí s velkou rodinou okolo sebe.
    Na Spektru Zdraví už jsme vám představili kompletní egyptský horoskop na rok 2019. Dnes pro vás máme ale něco jiného - jeho doplnění o charakteristiku všech 11 znamení egyptského horoskopu. 
    Zrozenci ve znamení Geb dokáží skvěle odlišit realitu od fantazie a snů. Občas se ale promění v pesimisty, kteří se nedokáží smířit s nespravedlností a špatnostmi světa. To je nejvíce tíží na srdci, s čímž se špatně vyrovnávají.
    Isis znamená v překladu trůn neboli křeslo. Bohyně Isis byla označována za kouzelnici a ochraňovala lidi v dřívějších dobách před nebezpečím. Zrozenci této bohyně nedají dopustit na svou rodinu a přátele, které vždy rádi opatrují. Své děti vedou k lásce a empatii. Jsou ochotni podat pomocnou ruku za jakékoliv situace.
    Největší strach mají ze stereotypu a nudy. Rutina je jejich největším nepřítelem. Oblíbení jsou díky své výřečnosti a smyslu pro humor. Vtipem srší v každé společnosti, a to i když jim není zrovna dvakrát do smíchu.


Léčivé účinky soli a bahna z Mrtvého moře vás překvapí. Patří mezi ně úleva od bolesti kloubů, regenerace buněk pokožky a podpůrně léčebný účinek při kožních problémech

    I když jsou někdy dole, nikdy neztrácejí optimismus. Snaží se vidět sklenici poloplnou, nikoliv poloprázdnou. Svým optimismem dokáží nakazit i ostatní, což je jejich velkou předností, díky které jsou oblíbenými společníky.
    Lidé v tomto znamení mají diplomatické vlastnosti, které se jim skvěle hodí nejen v práci, ale i v osobním životě. Pokud jsou svědky nespravedlnosti, dokáží se rozohnit a požadují nápravu a změnu. Když se jí nedostane, pak se jim raději kliďte z cesty. Jejich hněv je mnohdy veliký.
    Mezi další charakteristiku zrozenců ve znamení Isis patří obrovská fantazie a silná vůle. Když se tito lidé pro něco rozhodnou, dokáží to dotáhnout do konce. Někdy jsou ale zbytečně příliš tvrdohlaví, což může uškodit nejen jim samotným, ale také jejich okolí.
    Bůh Horus je bůh nebes, světla i slunce, což je symbolem boje s temnotou. Lidé narození v tomto znamení jsou silní jedinci, kteří se neleknou žádné překážky. Tito lidé touží po seberealizaci a vyznačují se velký odhodláním, výtečnou pamětí a vynalézavostí. Překážku nemusíme vždy přeskakovat, když ji lze jednoduše obejít.


Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

    O bohyni Mut se traduje, že je ochránkyní všech lidí, kteří nemají zrovna snadný a šťastný život. Lidé narozeni v tomto znamení rádi pomáhají druhým, především těm, ke kterým byl život nespravedlivý. Věci berou s nadhledem, jsou velmi moudří, empatičtí a dokáží se pro druhé obětovat. 
    Tito lidé také velice špatně snáší kritiku, kvůli které se dokáží na druhého urazit a klidně se s ním na nějakou dobu přestat bavit. Velice otevření jsou však v lásce. Hledají maximální štěstí. Měli by ale sundat růžové brýle, které jim často brání vidět to skutečné štěstí.
    Pokud budete potřebovat pomoci, neváhejte se na ně obrátit. V případě potřeby vám budou tito lidé dělat taktéž vrbu a rádi vás vyslechnou a poradí. Někdy jejich laskavosti však dokáží lidé zneužít. Na to by si měli zrozenci ve znamení boha Thovt, dávat pozor.
    Bůh Osiris je spojován s měsíčními fázemi, které jsou popsány jako bohova smrt a vzkříšení. Egypťané právě v tomto bohovi spatřovali velkou sílu přírody. Zrozenci tohoto znamení jsou inteligentní, bystří a touží po harmonii života s přírodou. Rádi tráví čas venku na procházkách.


Egyptský horoskop - bohyně Sechmet

    Egyptský horoskop praví, že tuto bohyni lidé uctívali v podobě krávy. Přitom se tato bohyně pyšní moudrostí, kterou nesou i její zrozenci. Lidé tohoto znamení většinou preferují klid a ústranní, což může hraničit až s asociálním chováním. Mnohdy se také stává, že jim ostatní lidé příliš nerozumí. Když ale chtějí společnost, umějí si to zrozenci bohyně Hathor zařídit.
    Sechmet je válečnou bohyní, která je vnímána jako mocná a moudrá. Většinou je vyobrazena jako žena se lví hlavou, takže není divu, že se jí lidé báli a mnohdy i bojí. Lidé narozeni v tomto znamení jsou hodně sebevědomí, energičtí a mají pevnou vůli.
    Bůh Seth je považován za boha války, bouře a pouště. Lidé narozeni v tomto znamení touží po rovnováze a klidu. Rádi pomáhají slabším, proto je můžeme často nalézt v oblastech jako je nemocniční prostředí, charita nebo sociální oblast. Někdy se nedokáží rozhodnout, co je pro ně nejlepší, a tak radu hledají u svých blízkých.
    Zrozenci pod ochranou boha Anubise milují nebezpečí, dobrodružství a riziko. Když jsou vystaveni těžkým životním zkouškám, nic si z toho nedělají, ale naopak je to pro ně celkem adrenalinový zážitek. Šeď a nuda v jejich živote tedy rozhodně nemá žádné místo. Jsou sebevědomí a jdou si za svým.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00