Jak na věc


elektrický průtokový ohřívač vody pro sprchy

Průtokový ohřívač vody

    V takovém případě Vám můžeme doporučit moderní přístroje německého specialisty CLAGE. Tři typové řady přístrojů nabízí vhodné řešení pro každou situaci. V naší nabídce najdete průtokové ohřívače vody malé, ideální pro jedno odběrové místo. Pak výkonnější modelovou řadu - kompaktní ohřívače vody, vhodné pro dřez nebo sprchu a nejsilnější kategorii – komfortní průtokový ohřívač, který zajistí ohřev vody v celé bytové jednotce, nebo v koupelně s vanou. I přes relativně vysoký příkon některých typů průtokových ohřívačů, jsou mimořádně úsporné díky elektronickému řízení výkonu, takže v celkovém porovnání jsou mnohem úspornější než konvenční zásobníky. Jejich předností je také neomezené množství teplé vody. Průtokový ohřívač vody s elektronickou regulací má proměnlivý odběr elektrického proudu, okamžitá spotřeba je závislá na aktuálním průtoku a nastavené teplotě. Moderní design a efektivní technologie, malé rozměry a přehledné ovládání to je CLAGE.
    Ohřívač s elektronickou regulací umožňuje spínání pouze nezbytně nutného výkonu s ohledem na průtokové množství vody, vstupní teplotu a teplotu nastavenou uživatelem.
    Místo aby se voda předehřála na 55°C a více, díky čemuž se spotřebuje značné množství energie a pak se smísila se studenou vodou, zahřeje elektrický průtokový ohřívač vodu přesně na vámi nastavenou teplotu. Tím se šetří energie!
    Průtokový ohřívač Vám ohřeje vodu ve chvíli, kdy bude skutečně používána, tzn. při odběru vody. Proto na rozdíl od zásobníkových ohřívačů nespotřebuje průtokový ohřívač žádnou energii pro udržení nastavené teploty vody.
    Ve srovnání s centrálním systémem ohřevu není ohřívač příliš vzdálen od místa odběru. Ohřívač se instaluje přímo tam, kde bude teplá voda používána, proto se nevyskytují energetické ztráty, které jsou způsobeny nadměrnou délkou přívodního potrubí

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00