Jak na věc


elpe cz praha žižkov koněvova

Velkoobchod a maloobchod kovomat

    Solární systémy SolarVenti - tři funkce v jednom panelu: větrání, odvlhčování temperování. SolarVenti patentované teplovzdušné solární panely se vyrábějí již od roku 1992.
    Dle výpisu z obchodního rejstříku je jejím předmětem podnikání montáž, opravy a revize vyhrazených elektrických zařízení, výroba rozvaděčů nízkého napětí, projektování elektrických zařízení, prodej a montáž tepelných čerpadel, zemní práce, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje, kopírování, půjčování průmyslového a spotřebního zboží, zednictví, silniční motorová doprava nákladní, montáž, údržba a servis telekomunikačních zařízení, poskytování technických služeb, zámečnictví, pekařství a cukrářství.
    Kabely, vodiče, vypínače a zásuvky, rozvaděče a rozvodnice, zásuvkové skříně, jističe, osvětlení, ventilátory, stožáry VO, přepěťové ochrany, topné systémy...
    Společnost ELPE s.r.o. sídlem Myslotínská 1978, 393 01 Pelhřimov, byla založena dne 13. srpna 1993. Je vedena u Krajského soudu v Českých Budějovicích.


Tepelná čerpadla, solární systémy, větrací systém SolarVenti

    Fotovoltaické systémy na klíč. Zajišťujeme návrhy možného řešení, montáž a spuštění zařízení. Systémy na výrobu elektrické energie, ohřev vody a přitápění, vše možné pomocí dotací z programu Nová zelená úsporám.
    Tepelná čerpadla NIBE, tepelná čerpadla Alpha-Innotec, solární systémy Propuls Solar. Zajišťujeme návrhy možného řešení, dodávku, montáž a spuštění zařízení.
    Šrouby, vruty a jiný spojovací materiál, elektrické nářadí, ruční nářadí, svařovací technika, ochranné pomůcky, žebříky, schůdky a jiné potřeby pro dílnu, dům i zahradu...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00