Jak na věc


evory od turoveckých rybníků

Lotus Evora 400: Nejrychlejší Lotus všech dob s maximálkou 300 km/h

    Britská automobilka plánuje svolat 28 vozů Evora kvůli chybějící nálepce. Jedná se pravděpodobně o nejméně závažný problém v dějinách všech svolávacích akcí.
    Díky nízkému počtu vyrobených vozů se tato akce týká pouze 28 aut. Lotus se v tomto případě zachoval preventivně, tak jako tak by musely být tyto vozy svolávány v budoucnu. Těmto 28 konkrétním vozům chybí nálepka s výjimkou, která označovala chybějící pokročilé airbagy na straně spolujezdce. Pro pověst Lotusu se tak jedná o skvělou zprávu, žádný technický problém se nekoná.


Lotus svolává Evory, chybí jim nálepka

    V posledních letech jsme si na různé svolávací akce zvykli. Týkaly se prakticky všech větších automobilek, těch japonských, které platily za etalon spolehlivosti, nevyjímaje. Většinou se jednalo o desítky či stovky tisíc automobilů, závažnost jejich poruch byla většinou menší, našly se ale i výjimky. Svolávačka se nevyhne ani Lotusu, který vyrábí několik tisíc automobilů ročně. Konkrétně se jedná o model Evora, který tvoří vrchol nabídky tohoto britského výrobce sportovních automobilů. Společnost oznámila, že všechny vozy vyrobené mezi září a listopadem minulého roku musejí navštívit nejbližší autorizovaný servis. Důvodem je chybějící nálepka. Ano, čtete správně, Lotus svolává auta kvůli chybějící nálepce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00