Jak na věc


felix slovácké ml

foto z koncertu Kdo má rád... 2012

    Agentura Martin Production a Michaela Kocourková Vás srdečně zvou na jubilejní narozeninový koncert muzikanta a dirigenta Felixe Slováčka, který se koná pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a starosty městské části Praha 1 Oldřicha Lomeckého. 
    Jako sólista – interpret klasické hudby hrál Felix Slováček s FOK, Slovenskou filharmonií, Moravskou filharmonií, Janáčkovou filharmonií, s komorním orchestrem B. Martinů, Janáčkovým komorním orchestrem, Českým komorním orchestrem, Komorním orchestrem J. Suka, European Community Chamberorch London, London Mozart Players, Singapore Symph. Orchestra, Dresdner Filharmonie, Symph. orch. des Hessischen Rundfunks, Foerster Trio, Kocian Quartet atd.
    Na koncertě zazní největší hity sólových interpretů, ale i prémiová dueta v exklusivních aranžích vytvořených pouze pro tento Galavečer. Celý life program bude doprovázet Big band Felixe Slováčka.  Každý z hvězdných hostů připojí ke svému vystoupení i osobní gratulaci. 
    Antonio Salieri (P. Shaffer / Amadeus) - ocenění za roli: - Slovácký Oskar 2002 - Největší z pierotů 2002 - širší nominace na cenu Thálie 2002 v mužské kategorii "činohra"


foto z Tiskovky Noc s hvězdami

    Tento koncert je koncipován i díky sociálnímu cítění Felixe Slováčka zároveň jako benefiční, neboť 70,- Kč z každé prodané vstupenky bude v den tohoto koncertu předán nadačnímu fondu Dar sluchu – podpora center kochleárních implantací v ČR a individuální podpora neslyšících dětí, dospělých i seniorů s kochleárním implantátem. 
    Na Galakoncertě, který se bude konat 22. května 2013 od 20.00 v pražské Lucerně, Felix Slováček se svým Big Bandem doprovodí tyto interprety, kteří s ním v jeho kariéře spolupracovali: Karel Gott, Hana Zagorová, Petra Janů, Monika Absolonová, Jitka Zelenková, Eva Pilarová, Leona Machálková, Martin France, Sisa Sklovska, Ilona Csáková, Kateřina Brožová, Josef Laufer, Laďa Kerndl, Pavel Vítek, Dasha, Šárka Vaňková, Pavel Šporcl, Jan Smigmator, Pavlína Senič, Martina Bártová, Felix Slováček ml., Anna Julie Slováčková, Josef Vágner, Tereza Aster Vágnerová, Markéta Mátlová, Jakub Hubner ad.


MILAN DROBNÝ - A život běží dál

    V roce 1968 se stal členem symfonického orchestru Armádního uměleckého souboru a zároveň začal vystupovat s předními Big bandy. V letech 1969 – 1985 vystupoval jako sólista v programech Karla Gotta i ve vlastním recitálu. Od roku 1985 je šéfdirigentem Tanečního orchestru Československého rozhlasu, který po roce 1989 přijal název Big Band Radio Praha a od roku 2000 Big Band Českého rozhlasu, nyní Big Band Felixe Slováčka.
    Felix Slováček (1943) vystudoval na konzervatoři v Kroměříži klarinet, klavír, kontrabas, bicí a dirigování. Poté studoval klarinet, dirigování a skladbu na Janáčkově akademii musických umění v Brně.
    Kachna, Spolužačka Mouchová, Raněný budík, Matyldina učitelka (M. Macourek - A. Bauerová / Jak neuvařit hlavu naměkko) - na repertoáru Muž 2, Smith, Volavka, Bolševik (K. Čapek / Válka s Mloky) - na repertoáru Druhý parašutista (J. Suchý, J. Šlitr, J. Roháč / Kdyby tisíc klarinetů) - na repertoáruPaní NDA, Doktor, Popcorn (E. E. Schmitt / Oskar a růžová paní) - na repertoáru

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00