Jak na věc


fotogalerie květu

Moderní kuchyně pro rodinný život na venkově

    Obývací pokoj je místo, kde si po dlouhém dni rádi posedíte a odpočinete. Pozvete přátele na skleničku, nebo se podíváte na pěkný film. Vhodně navržený obývák bude dobře sloužit řadě funkcí. Bude reprezentativní částí vašeho domova více než kterákoli jiná jeho část. Nechte si navrhnout obývací pokoj tak, aby vhodně propojoval ostatní části domu nebo bytu. Dejte si při jeho zařizování záležet.
    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.
    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.
    Fotografujeme rádi, stále a hodně. Výsledkem jsou autentické fotografie přímo z místa pobytu. Po zhlédnutí fotogalerie Chorvatsko budete mít reálnou představu o tom, co Vás na Cresu čeká.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00