Jak na věc


frýdecká nemocnice porodnice

WERK ARENA, Frýdecká 850, Třinec

    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Škola sídlí v historické budově s krásnou reliéfní a sochařskou výzdobou. Patří mezi nejstarší školy na území města. Založena byla v roce 1923 a současná školní budova byla postavena v roce 1926. Krásná reliéfní výzdoba průčelí a zajímavé vnitřní uspořádání budovy pozitivně ovlivňují život dětí i dospělých, kteří se zde učí a pracují. Příjemná atmosféra a spojitost s přírodou, která školu bezprostředně obklopuje, vytváří výborné pracovní podmínky pro žáky i učitele. Rádi bychom si i v následujících letech uchovali pověst školy s hezkými vztahy mezi učiteli, dětmi i rodiči.


Čekejte prosím, jste v pořadí

    Školní jídelna vydává obědy mezi 11.25 až 13.45 hodin. Cizí strávníci mají přístup do školní jídelny v době od 12.00 do 12.20, a to zadním vchodem.
    Základní škola Frýdecká je úplná škola s devíti postupnými ročníky. Na prvním stupni je zpravidla po jedné třídě v ročníku, na druhém stupni po jedné či dvou třídách v ročníku. V současné době má kolem 240 žáků a tento počet každoročně mírně narůstá. Školu navštěvují děti z celého města i z okolí ( Dolní Datyně, Životice, Dolní Bludovice, Kaňovice, Soběšovice). Její součástí je odloučené pracoviště s 1 třídou prvního stupně na ul. Občanské v Havířově-Dolních Datyních.


Přihlásit se k odběru novinek

    Na ploše čtyř hektarů najdeme, kromě standardní ledové plochy, hlediště s kapacitou 5 200 diváků, moderní zázemí pro sportovce, nezbytné prostory pro divácký servis (bufety, sociální zařízení), obchody, kanceláře, VIP prostory a klubovou restauraci s výhledem na ledovou plochu, zázemí pro média, související provozní a technické zázemí apod. Nedílnou součástí projektu je vybudování příjezdové komunikace a parkovišť s kapacitou 580 stání. Odpovídající komfort zde nalezenou kromě sportovců také diváci, včetně rodin s dětmi. Projekt pamatuje také na imobilní návštěvníky. Pro ně bude k dispozici bezbariérový vstup, sociální zařízení a plocha v hledišti.
    Základní škola a Mateřská škola Havířov – Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřízenou statutárním městem Havířov a je financována z jeho rozpočtu.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00