Jak na věc


freedom ústí nad labem

Hustopečský Kameňák 2015 se koná v neděli 6.září | 9. 7. 2015

    Dobrá zpráva je, že to není nijak složité! Výrobky FLP jsou totiž šířeny doporučováním spokojenými zákazníky a nezávislými partnery. Pokud se jimi stanete, máte ihned k dispozici VELKÉ SLEVY. Jak postupovat?  Požádejte prostřednicvím kontaktního formuláře.
    Vážení zákazníci, neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby a vycházet vstříc vašim přáním a požadavkům. Z tohoto důvodu zavádíme nové Klubové členství fitness. S tímto členstvím máte jedinečnou možnost ušetřit! Více info u managera clubu, na jan.kralik@fitnessfreedom.cz nebo na tel. 778 743 443
    Naše pravidelné běžecké středy stále pokračují. Scházíme se v 18h na náměstí před fitkem a vybíháme rozděleni do skupinek dle výkonosti. Neváhejte a přijďte také. Uvítáme každého.
    Sraz k cyklo tréninku na Hustopečský Kameňák opět v neděli 30.8. v 10:00h v Autokempu. Jistý je nějaký Korcův pád či kotoul z biku a pivko po tréninku. Tentokrát pojedeme trasu obráceně do protisměru.
    Díky projektu JMK na rehabilitaci, můžou opět docházet na cvičení naši senioři a pod dohledem trenérky Hanky Žižkové posilovat, protahovat a zlepšovat svoji kondici.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00