Jak na věc


freeport hatě u znojma kariéra

2 komentáře k článku “Freeport Hatě”

    Sportovní značky jsou zastoupeny klasickými Adidas, Asics, Envy, Helly Hansen, Nike, Puma, Reebok, Russel Athletics, Umbro a jiné. Ceny ovšem nejsou takové jako byste čekali z klasických maloobchodních prodejen. Zákazníci zvyklí na klasické ceny z běžných obchodů nebudou věřit svým očím.
    Existuje spousta nákupních center, ale Freeport Hatě mezi nimi vyniká. Jednak svojí velikostí, kterou se může měřit s největšími centry v republice, ale hlavně nabídkou outlet zboží. A to především značkového a luxusního zboží.
    Dobrý den, chtěly bychom si s kamarádkami udělat nějaký podzimní nakupovací den ve vašem nákupním centru.Jelikož jsme z jižních Čech, tak je možné někde zjistit termíny akcí a plánovaných slev???Doporučení nějakého vhodného ubytování by se mi také hodilo. Děkuji Tomková
    V nákupním centru Freeport Hatě naleznete módní oblečení známých značek: např. Calvin Klein, Cross, Diesel, Fornarina, Kara Trutnov, Kenvelo, New Yorker, Levis, Mango, MaxMara, OP Prostějov, Terranova, Time Out, Bushman, William&Delvin a jiné. Svůj butik tady má i famózní Jean Paul Gaultier, což dává tomuto místu punc zvláštnosti a jedinečnosti.


Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

    Často se lidé mylně domnívají, že kvalita a luxus není nic pro ně, protože je příliš drahá. Nákupní centrum Freeport Hatě tento mýtus vyvrací – k dostání je zboží nejznámějších značek za zlomky původních cen. Freeport samotný garantuje nejnižší ceny na jednotlivé výrobky.
    Nákupní centrum Freeport Hatě je vyníkající příležitost k nákupu outlet zboží pro ty, kterým záleží na kvalitě a nevadí jim cestovat za nižšími cenami. Sortiment se rychle mění a kusů většinou nebývá mnoho – chce to mít i trochu štěstí – nicméně obchodů je zde tolik, že si nakonec stejně něco pěkného vyberete.
    Obuv, doplňky a šperky netvoří hlavní náplň obchodního centra Freeport Hatě, ale nelze je nezmínit – Vagabond, Hugo Boss, Gucci a Versace, vše lze pořídit za zajímavé ceny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00