Jak na věc


go george csas přihlášení

George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

    Nic se neděje, to jen Váš antivir otevírá nové okno v prohlížeči aby si byl jistý, že Vás nikdo nešpehuje nadálku a nikdo nezjistí Vaše přihlašovací údaje. Že je okno zabezpečené, poznáte i díky tomu, že má zelené okraje.
    Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).


Názor na nové internetové bankovnictví George a přihlášení na něj

    Na stránce https://bezpecnost.csas.cz/ se můžete podívat na novou krásnou přihlašovací stránku internetového bankovnictví. Bohužel Česká spořitelna zapomněla na svoje dosavadní stránky servis24.cz a jeho design nechala bez povšimnutí. Je to škoda, protože internebanking servis 24 dodnes používá většina klientů banky a bude je používat minimálně do konce tohoto roku. Úprava do podobného přijemného vzhledu by dobrému koderovi nezabrala ani den a pěknější vizuál by se určitě vyplatil. Níže se můžete podívat na naši vizualizaci toho jak by vypadalo přihlášení na osobní účet servis24.cz v designu George. Změna by to byla obrovská.
    Na těchto stránkách najdete návody a zajímavosti ohledně internetového bankovnicví George. Tyto stránky nejsou prezentací České spořitelny, ale slouží pouze jako fanouškovský web nového internetového bankovnictví. Pokud si web projdete a celý pozorně přečtete už nikdy nebudete mít problém s přihlášením na Váš bankovní účet. Vaše dotazy můžete psát na info@george-prihlaseni.cz Přečtěte si také článek Era svět přihlášení neexistuje kde se dočtete jaká je náhrada za portál Era
    Jak už jistě všichni víte, přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví provedete na adrese: https://george.csas.cz Česká spořitelna Vás ale z této stránky přesměruje na stránku: https://bezpecnost.csas.cz, takže se nelekněte - jste na správné stránce pro přihlášení.
    Důležité je si říci že web george.cz vlastně neexistuje a po napsání této adresy se dostanete na web https://www.csas.cz/cs/internetove-bankovnictvi/george toto je web české spořitelny, na kterém se dozvíte vše důležité o novém bankovnictví.


Návod na přihlášení do nového internetového bankovnictví České spořitelny s názvem George na adrese george.csas.cz

    Na co je aplikace dobrá? Můžete kontrolovat stav Vašeho bankovního účtu, posílat platby nebo skenovat účtenky, abyste je již nikdy neztratili. Aplikace má své mouchy a třeba dobití kreditu je zatím neskutečně složité a odkaz na dobití je tam, kde by ho skoro nikdo nečekal. V nastavení.
    Pokud jste se ještě nepřihlašovali na nové internetové bankovnictví nebo Vám přihlášení dělá stále problémy, prosím, přečtěte si návod pozorně a už nikdy nebudete muset návod vyhledávat. Děkuji.
    Jak poznáte, že máte přejít na nové bankovnictví? Příjde Vám SMS zpráva ohledně konce bankovnictví servis24 a o tom, že se máte nově přihlásit na bankovnictví George.
    Někdy se může stát že SMS nedojde. Zkontrolujte jestli máte na telefonu signál, počkejte minutu, pokud SMS ani tak nedojde, klikněte na text SMS Vám nepřišla? Který je nad polem pro zadání SMS, z levé strany se vysune box a klikněte na modré tlačítko Zaslat nový kód.


Už mi přišla SMS zpráva ohledně přihlášení, co teď?

    Česká spořitelna je největší bankou v České republice. Má více než 4.7 milionu klientů. Česká spořitelna má dnes bankomat, dá se říci, na každém rohu (celkový počet bankomatů je 1742). Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí, není nic jednoduššího, než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází. Přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz.
    George Go je nová aplikace České spořitelny pro internetbanking do Vašeho telefonu. Stáhnou ji mohou uživatelé jak Andoridu tak iOS (Apple) Zatím nemá aplikace moc dobré hodnocení a spořitelna v komentářích slibuje brzkou změnu a opravu chyb.Chválím zejmena komunikaci v komentářích na stránkách aplikací i když jsou to většinou komentáře typu: přidáme v další aktualizaci a stále aplikaci vyvíjíme vydržte. Nevím proč někdo vypouští do světa aplikaci, která nemá všechny funkce, které člověk našel ve staré aplikaci. Proč tedy přecházet na novou aplikaci když to neumí? Nemohli ve spočitelně s vydáním aplikace ještě chvíli počkat? Hodnocení aplikace George Go na google play je 3,5 hvězd a hodnotilo ji skoro 3500 lidí a itunes je to hodnocení 4,1, ale zatím jen od 700 lidí.
    Přihlašovací údaje na aplikaci George Go jsou naprosto stejné, jako při přihlašování na Váš bankovní účet. Při prvním přihlášení (aktivace) budete ještě muset ověřit vaši identitu ověřovacím SMS kódem.


Česká spořitelna: přihlášení na účet George csas.cz vs servis24.cz

    Aplikace se již nejmenuje George Go, ale George česká spořitelna. George je nová mobilní aplikace České spořitelny pro internetbanking do Vašeho mobilního telefonu. Stáhnou si ji mohou uživatelé jak Andoridu tak iOS (Apple) Aplikace George Go na google play má 4 hvězdy a hodnotilo ji skoro 27000 lidí a přes 500 000 lidí si ji již stáhlo. Na Itunes je to hodnocení 4,6, a hodnotilo ji 52 000 lidí. Na Appstoru si můžete stáhnout i verzi pro tablety (iPady)
    Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme už se na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost) ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu, ale garantujeme vám že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00