Jak na věc


go george csas přihlášení

Návod na přihlášení do nového internetového bankovnictví České spořitelny s názvem George na adrese george.csas.cz

    Jak poznáte, že máte přejít na nové bankovnictví? Příjde Vám SMS zpráva ohledně konce bankovnictví servis24 a o tom, že se máte nově přihlásit na bankovnictví George.
    Myslím si, že George měl být spuštěný na ostro až tento rok (2019). Minulý rok se měl každý dobrovolně přihlásit a bankovnictví si projít a vklidu otestovat. Pod tlakem totiž přecházely tisíce lidí, kteří nutně potřebovali poslat platbu a nevěděli jak. Česká spořitelna tímto nedokončeným produktem naštvala spoustu dlouholetých klientů. Servis24 byl totiž jednoduchý, intuitivní a hlavně všichni na něj byli zvyklí. Nechápu také kampaň spořitelny, ve které se to nejdůležitější, a to www adresa nového bankovnictví, vůbec nezmiňuje.


Názor na nové internetové bankovnictví George a přihlášení na něj

    Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé, zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechny data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis 24. Novinkou bude aplikace George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má) takže nemusíte nudně zadávat Vašeho dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.
    Přihlašovací údaje na aplikaci George Go jsou naprosto stejné, jako při přihlašování na Váš bankovní účet. Při prvním přihlášení (aktivace) budete ještě muset ověřit vaši identitu ověřovacím SMS kódem.


Česká spořitelna: přihlášení na účet George csas.cz vs servis24.cz

    Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé - zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechna data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis24. Bohužel, například nová platba, je trochu složitější než u servis24.cz a musíte pokaždé zadávat jméno příjemce. Novinkou bude aplikace George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například Váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má), takže nemusíte nudně zadávat Vaše dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dod
    Tato stránka slouží přímo pro přihlášení na Váš účet internetového bankovnictví. Je to vlastně stránka, která se Vám zobrazí, pokud kliknete na stránce č.1 na odkaz internetové bankovnictví. Zvláštní je, že po napsání odkazu george.csas.cz Vás stránky převedou na odkaz bezpecnost.csas.cz a až přes tyto stránky se můžete přihlásit.
    Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme už se na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost) ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu, ale garantujeme vám že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).


George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

    Často hledáte také: george internet banka přihlásit, george csas, george.csas.cz, česká spořitelna servis24 vstup na účet george, georg, www.george.csas.cz prihlaseni, george.csas.cz přihlášení, george go cz, česká spořitelna george přihlášení, my george, cs george, george 24, george go
    Na co je aplikace dobrá? Můžete kontrolovat stav Vašeho bankovního účtu, posílat platby nebo skenovat účtenky, abyste je již nikdy neztratili. Aplikace má své mouchy a třeba dobití kreditu je zatím neskutečně složité a odkaz na dobití je tam, kde by ho skoro nikdo nečekal. V nastavení.
    Pokud jste se ještě nepřihlašovali na nové internetové bankovnictví nebo Vám přihlášení dělá stále problémy, prosím, přečtěte si návod pozorně a už nikdy nebudete muset návod vyhledávat. Děkuji.
    Nechápu proč na novém webu není jasně označeno u akčního buttonu o co se jedná. Nevím proč místo slova internetové nenapsat přihlášení. Že by to člověku nedošlo, že se přihlašuje do internetového bankovnictví? A koho napadne dát do růžového pozadí červený button? George asi není pro starší lidi. Jasně, ta šedá se tam taky moc nehodí, ale účel splní stoprocentně lépe než ta růžová.


Už mi přišla SMS zpráva ohledně přihlášení, co teď?

    Někdy se může stát že SMS nedojde. Zkontrolujte jestli máte na telefonu signál, počkejte minutu, pokud SMS ani tak nedojde, klikněte na text SMS Vám nepřišla? Který je nad polem pro zadání SMS, z levé strany se vysune box a klikněte na modré tlačítko Zaslat nový kód.
    Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).
    Důležité je si říci že web george.cz vlastně neexistuje a po napsání této adresy se dostanete na web https://www.csas.cz/cs/internetove-bankovnictvi/george toto je web české spořitelny, na kterém se dozvíte vše důležité o novém bankovnictví.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00